Ganse landje

Nederland, Aalsmeer

Het was een fijn weerzien na een onwaarschijnlijk turbulente week. Ronald had veel zin om met de Nemo naar het landje te gaan, en dat leek ons met dit warme weer een goed plan. Tot onze verbazing was het helemaal niet druk op de Westeinder plassen, dus dat was heerlijk. We maakten een rustig tochtje met de motor en legden toen aan bij het landje. Voor Kasper was het de eerste tocht, dus die moest wel even wennen aan alle geluiden en het zwemvest, maar er was ook wel héél veel moois te zien op en rond het water. Op het landje was het goed toeven met zwemmen, een extra badje voor Kasper, luxe lunch, watermeloen enzovoorts. Op de weg terug werd het Kasper allemaal teveel: de activiteiten, alle indrukken, het geronk van de motor... zzzzzz... Een topdag!

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Het was een heerlijke dag en het water was gewoon lauw!

Ingrid 2020-08-14 21:25:05

Door de bewolking en de parasols werd het zeker niet te heet. Anouk was niet uit het water te krijgen. Kasper heeft zich vermaakt met spuitende visjes en tot slot was er zelfs een watergevecht tussen Anouk en Ron. Nelleke en Anouk hebben daarna nog getennist. Het was een prachtige familiedag!

Ronald Gerrits 2020-08-14 21:36:25

Perfect weer voor een mooi dagje uit! Leuk die derde foto's met 3 generaties; waarvan de nieuwste generatie wel wat angstig kijkt naar opa aan het roer :-D

Bas 2020-08-14 22:47:37

Inderdaad een mooi gezicht om ieder zo ontspannen bezig te zien.

Martien 2020-08-15 10:37:32

Wat fijn om jullie samen te zien . De rust is weer terug en jullie kunnen heerlijk genieten op het eilandje. Kasper kijkt nog wel wat voorzichtig, maar dat duurde niet lang en Anouk is nu eenmaal een waterrat. Hopelijk kan ze gauw naar de zwemles, maar zo vermaakt ze zich gelukkig , ook nog goed. Ik denk dat Kasper zo zoetjesaan ook aan een vishengel toe is, want vissen zijn het helemaal. Een dag die je niet gauw vergeet denk ik.

Maria 2020-08-15 11:21:03
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.