Geschreven door Nelleke
Zo, wat een actieve dag eerste vakantiedag. Jullie zijn meteen helemaal uitgewaaid. Ik had wel gezien dat het dringen was voor een parkeerplaats vanwege Oerol, maar soms zit het mee. Gelukkig zijn jullie eerste indrukken over Vlieland positief. Het is vast net zo leuk als jullie verwachtten en hoopten. Misschien nog wel wat fris, maar de natuurfoto's zijn er extra mooi door. De bakfiets met dakje is natuurlijk geweldig voor Anouk en goed voor de conditie van de fiet(st)er. Ga lekker van alle leuke, mooie, fijne dingen van het eiland genieten. Anouk staat ook alvast te genieten van de zee, de andere dingen volgen wel. Groetjes
MenM 2018-06-22 23:44:16
Wow, dat ziet eruit als een erg geslaagde en inderdaad actieve eerste dag! Ik heb eigenlijk nog nooit eerder van het Vlierus gehoord?
Bas 2018-06-23 09:07:29
Wat een reisdag hadden jullie :) Vlie ziet er helemaal geweldig uit. We hopen dat jullie lekker weer krijgen en lekker kunnen relaxen! Vergeet ons niet mee te laten genieten! :) :)
Dave & Sil 2018-06-23 10:04:02