Dit verslag hoort niet bij een reis. Maak een reis in je reisblog om de pins van meerdere reizen met elkaar te verbinden of pas de begin-/einddatum van een bestaande reis aan. Uitgebreidere uitleg > Reis aanmaken > Mijn reizen >
Op bezoek bij de 'collega's' in Leeds. Erg leuk om te zien hoeveel een instituut aan de andere kant van het water op ons instituut lijkt! Alleen is het dan wat groter... Ik werd erg leuk ontvangen, heb veel mensen ontmoet, informatie gekregen, een mooie tentoonstelling en zeldzame archiefstukken gezien.
Leuk dat je dan zo'n zelfde soor museum tegen komt en nog leuker dat ze je enthousiast ontvangen. Een goed begin van het Engeland reisje.
MenM 2010-10-21 16:19:59
Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:
Deel dit reisverslag met vrienden:
Whatsapp
Facebook
Twitter
E-mail
Of schrijf je reisverhalen via de app
Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.
Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.