Dag 13
Hier lig ik dan in een hemelbed. Ik geloof dat ik nog nooit eerder in een hemelbed heb gelegen. Wel romantisch hoor en dat mag ook wel want vandaag hebben Gon en ik 444 maanden verkering. Althans dat hebben we onderweg ff snel uit het hoofd uitgerekend en ik heb geen zin om het echt goed te controleren.
We hadden gisteren al gezien dat het vandaag weer een aardige klimpartij zou worden en dat klopte helemaal. We waren het al een beetje verleerd, maar het lukte nog aardig. De omgeving was adembenemend mooi. Probleem vandaag was wel dat wanneer je eenmaal bovenaan was dat je dan weer helemaal kon dalen en dan weer stijgen en dan weer dalen en ga zo maar door En toen we dat grapje nog 2 keer moesten doen waren we er eigenlijk wel een beetje klaar mee. Bovendien was ik een beetje duizelig We zouden met een bus opgepikt worden om verderop dus naar het hotel te worden gebracht. (Het hotel ligt niet op de route), maar we konden ook rechtstreeks naar het hotel lopen en die 2 laatste peaks skippen. Dat hebben we toen maar gedaan.
Gisteravond eigenlijk niet heel veel bijzonders gedaan. We hebben Rick & John ontmoet die ook de coast to coast hebben gelopen. De een komt uit de UK de ander uit de VS. Zij hebben elkaar ooit ontmoet op de Camino! Kijk dan heb je wel weer even gespreksstof. Verder keurig binnen ons tijdslot gegeten (het is echt waanzinnig druk voor eten) Heb je niet gereserveerd, dan heb je een probleem!
En verder vroeg onder de wol.
En oh ja, we hebben vanaf de toppen alweer de Noordzee zien liggen! Oh my.. wat gaat het snel!
Ik ga zo lekker douchen.
See ya tomorrow.
Bert (en Gon)
Geschreven door Bert.op.camino