Van Saint-Sever naar Beyries

Frankrijk, Saint-Sever

Dag 73


Vandaag slaap ik weer eens in een refuge municipal. Dat wil zeggen dat deze door de gemeente beschikbaar wordt gesteld. Het verschilt nogal per gemeente hoe luxe (of hoe eenvoudig) het is. Ik heb net mijn wasje kunnen doen en lekker gedoucht en het avondeten had ik al meegenomen vanuit Saint-Sever.

Eigenlijk is het weer de laatste tijd iedere keer hetzelfde. Het begint bewolkt, maar in de loop van de dag breken de wolken open en rond de middag heb je het mooiste weer van de wereld. Ik heb wel begrepen dat het morgenmiddag richting de dertig graden gaat dus misschien moet ik maar op tijd vertrekken.

Onderweg ben ik weer verschillende nieuwe pelgrims tegengekomen. Een Belgisch echtpaar en ook een Franse oude dame die de pas er goed in had. Verder ben ik ook Jean-Paul weer tegen het lijf gelopen (de Fransman met het karretje) Hij blijft ook hier slapen. Al met al een gezellige boel hier. We gaan zien wat het allemaal gaat brengen.

Tot morgen!

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Volgens mij heb je bijzonder weinig regenachtige dagen gehad. Hoe mooi. Ach, iets of wat is nog wel te doen als je bijna bij jouw overnachtingsplek bent en alles weer lekker kan opdragen. Geniet straks van de warmte in Spanje.

Ingrid 2022-05-08 17:23:47

Hi Bert, Je bent al bijna in San Jean Pied de Port. Je doet het goed ! Koester je incidentele ontmoetingsmomenten want vanaf daar begint het met de Caminogangers! Hele hordes zal je tegenkomen maar natuurlijk ook weer heel gezellig. Het leuke van alleen reizen is dat je je kan aansluiten bij leuke mensen en als deze wat minder zijn, dat je je eigen plan kan trekken. Hoewel..... je komt ze bijna allemaal wel weer een keer tegen :-) Houd de moed er in en geniet met volle teugen want voor je het weet zit je weer thuis op de bank en verlang je weer naar je mooie reis. Het klimmen gaat nu zachtjesaan beginnen met lange uitlopers van de Pyreneeën in Spanje en de bergen aldaar maar ooowww wat wordt het mooi onderweg. GENIET met hoofdletters ! Paula Dudok

Paula Dudok 2022-05-08 18:13:38

Hoi Bert. Fijn dat het zo goed met je gaat en de foto’s worden steeds mooier. We lezen bijna elke morgen aan de ontbijttafel jouw verslag en denken dan: dat krijgt Bert toch maar mooi voor elkaar en zien dan in gedachten de Pyreneeën. Chapeau Bert. Groeten van Peter en Nico!

Nico Janssen 2022-05-09 07:59:19
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.