Geschreven door Bert.op.camino
Ik ben benieuwd hoe de berg stenen waar je morgen langs loopt er uit ziet. Ik vind het wel mooie traditie en bijzonder dat daar dus letterlijk allerlei delen van de wereld bij elkaar komen. Je zorgen achterlaten betekent in mijn ogen niet dat je het onderwerp van de zorg helemaal van je loskoppelt. Ik zie het zo dat je het nog wel onthoudt en er bij stilstaat, maar dat het niet (meer) je leven beheerst. Ik kan me trouwens voorstellen dat een Camino lopen er ook op uit kan komen dat je er achter komt of bevestigd wordt dat je eigenlijk gewoon tevreden bent met je leven zoals het is. Dat vind ik best een rustgevend idee. Bedankt dat we met je mee mogen lopen :-)
Mirjam 2022-05-31 17:21:48
Mooi die berg stenen en mooi het commentaar van Mirjam. Btw.......de volgende auto..........Lucienne?
Lucienne 2022-05-31 17:36:22
He Bert, de weg naar de Cruz de ferro toe en zeker de weg weer naar beneden is echt geweldig. De berg met stenen is indrukwekkend, iedere steen zijn verhaal en last.... Geniet van die mooie dag morgen!
Paula 2022-05-31 17:58:51
Oh ja, die bult stenen....heb ik een keer gezien in een docu over de Camino. Tja, het is de gedachte denk ik. Moet je dát gevoel voor hebben. Eerlijk gezegd voel ik meer bij jouw gedachte om de Rheden-steen weer lekker mee naar Rheden te nemen. En als je dan een keertje over de IJssel fietst, kets je die steen lekker in de rivier... Stel je voor dat je ooit denkt "ik wil m'n zorgen en verdrietjes weer terug", dan is de IJssel een stuk dichterbij dan Cruz de Ferro 😉 Dat een mens nog eens zoveel plezier zou beleven aan het stiekem doen van een wasje in een wasmachine hè? Dat had je een jaar geleden ook niet bedacht....Geniet nog maar even van dit soort pleziertjes, voor je het weet gaat het weer over boodschappenlijstjes, de hoge energierekening, vroeg opstaan om te gaan werken, de vraag 'wat eten we vanavond' en alle andere 'normale' beslommeringen....Dikke kus! 😘
Lammie 2022-05-31 18:07:54
Idee om achter te laten: de kilo’s 👍🏻 Kusss
Je dochter 2022-05-31 18:13:19
Nog een paar kilometertjes. Temperaturen blijven zeer aangenaam om te wandelen, lijkt het zo. Hoe gaat het met Ruud? Ziek van de corona? En jij blijft ervan gevrijwaard?
Marianne 2022-05-31 18:39:31
Morgen Cruz ferro op 1504 meter hoogte. Ik heb er toen op de fiets vanuit Rabanel del Camino een uur over gedaan. Laatste kilometer is 10%. Daarna mag je 20 km kneitersteil naar beneden. Maar wat een mooie route. Hoort het niet bij pelgrimeren dat je nadenkt over alles wat je hebt gedaan, goed of minder goed. Bij Cruz ferro mag je de minder goede dingen van je af gooien en met een schone lei beginnen. Dat lucht echt op. 😇
Sjaak 2022-05-31 20:03:15
Ha lieve zwager, Dat kaarsje van jou heeft geholpen hoor! Het gaat goed en ik vind het zo lief dat je daar dan ook nog aan denkt, naast al je Camino-avonturen! Dank je wel. Wijze woorden schrijf je hierboven en ik sluit me aan; wat er ook gebeurt in het leven, it's all part of life en het hoort bij een mens. Maar een stukje neerleggen zou ik doen. Je hebt die steen toch ook niet voor de kat z'n snorharen meegenomen. Pak er anders één mee uit Santiago. By the way, denk je wel aan het inkopen van souveniertjes om mee terug te nemen. We verwachten wel wat. Het liefst een klein stukje van het bot van apostel Jacobus, maar als dat niet lukt is een traan van Maria ook goed hoor! En als het echt niet anders wil olijfolie van de streek. Kijk er stiekem al een beetje naar uit je weer te zien en spreken. Maar voor nu zal ik daar verder over praten want ik wens dat jij in je verhaal blijft en er over blijft schrijven en fotoplaten blijft maken. Die kilometerpaaltjes zijn leuk, alsof jij denkt: ' het is nog maar een schijteindje'. Ik moet er nu niet aan denken. Veel succes morgen bij de stenen en denk eraan hè ....... WALK ON! Dikke kus, Sander
ZwagerSander 2022-05-31 20:08:53