Geschreven door Bert.op.camino
Och, wat heb je het zwaar na bijna 6 weken zonneschijn🤪 Nee hoor, snap best dat dit flink balen is.. Droog zullen ze niet worden maar dat helpt met morgen opnieuw regen natuurlijk toch niet moet je maar denken. En die zon….die komt gewoon weer een keer. Hou je goed.
Marianne 2022-04-07 18:34:09
Hey Bert, Ik heb een paar dagen niet gelezen, geen teken van leven gegeven, maar we leven nog in Westdorp en mijn ega zag ik net wel langskomen in je blog. Dat met je neus en vinger alle troep klaren is één van mijn talenten. Als we een schietschijf op de grond leggen, gegarandeerd, ik pak de roos. En José, ik fiets wel eens bij jou in de buurt maar ik mik altijd net voor het stuur dus ik was het niet. Ik begin wat jaloers te worden, dus dat zet mij aan tot ‘hoe trek ik Bert uit de bubbel’. Had je maar geen invulvelden onder je stukkies moeten zetten. Blij dat je ook vet veel regen hebt, het ging je te goed als pelgrim. Soppen en lijden moet ook een onderdeel zijn, zelfs een overnachtingsadres dat bij aankomst niet blijkt te bestaan is bijna een voorwaarde voor een geslaagde pelgrimage. Als het niet verder reikt dan een afgetrokken broekspijp, sorry hoor, maar daar doe ik het niet voor. En dan ga je ook nog niet langs bij Bernadette, terwijl ik nog zo gezegd had: ga langs bij Bernadette, zij geeft je het ultieme pelgrimage gevoel…. Man, man,…. Maar goed, ik zal maar geen poll houden hier, want van Sjaak tot Lucienne, ik verwacht weinig bijval ;) Fijn dat het lekker gaat, ik heb net gekeken en je zit al op dezelfde hoogte als https://www.campinglabergerie.com . En dat is best een eind rijden man. Maar goed, uit de bubbel trekken kan door te laten weten dat de rest van ons allen ook nog iets doen buiten jouw route. Ik schrijf nu een bedrijfsplan voor mijn maak-bedrijf, en kan melden dat het Nespresso aanrechtje bij onze B&b to become sinds 11:47 vanmorgen functioneert. De connectors van de ledstrip zijn opgefuckt, maar dinsdag doen ze het. Ik denk dat een bedrag van 72,- euro inclusief onbeperkt Nespresso haalbaar gaat zijn. Als jij klaar bent met je tocht zie ik jou en mijn zus graag een keer als proefslapers. En verder, hoe trek ik je uit de bubbel …. gna gna ….. morgen start ons weekendje AmstelGoldRace met onze oude vrienden Toon en Bets. Lieve zwager, hou van je, WALK ON! PS - lees me niet te serieus, doet Bert ook niet.
ZwagerSander 2022-04-07 19:24:28
Bah, regen, zitten wij al dagen in. @zwager Sander, ik heb je een keer bij een V.M. show gezien. Ik hou van jullie humor. Bert, jij slaapt al, ik kom net terug van een concert van Tangarine. Waarschijnlijk 1 van mijn laatste concerten, de doofheid wordt nu te storend. Liefs.
Marion the vanfan 2022-04-08 00:25:15
Ik geniet dagelijks van je -ook vieze- verhalen! Ga zo door Bert! Ook nog een tip: koop een paar overschoenen: ik heb tijdens mijn fietstochten door Nederland, België en Engeland bij regen nagenoeg droge schoenen -en sokken -gehouden. Oant moarn Bert!
Harmen 2022-04-08 13:55:16