Van Ophoven naar Sittard

België, Kinrooi

Dag 7

Op de Camino komt het altijd goed. Ik las een verhaal van een pelgrim die dringend een arts nodig had. Wat denk je ? De eerste pelgrim die voorbij kwam was......arts! Een andere pelgrim had altijd vlinders om zich heen, althans als hij goed liep. Als hij dacht waar zijn de vlinders toch, dan wist hij al hoe laat het was en kon hij de juiste weg weer gaan zoeken. Er gebeuren gewoon bijzondere dingen op de Camino. Zo had ik gisteren tijdens het wandelen een snotneus en had al tig keer mijn neus opgehaald. Ik had geen zakdoek direct bij de hand, maar wat denk je ? Ik draaide een hoek om en wat lag daar op de grond ? Een nieuw pakje Tempo zakdoekjes !! Niet van een of ander goedkoop huismerk maar gewoon de Rolls-Royce onder de papieren zakdoekjes!! Ik bedoel maar, op de Camino komt het altijd goed. Er loopt gewoon ook een engeltje met mij mee. Stiekem hoopte ik dat bij aankomst bij de yurt er ook een lekker koel biertje in de koelkast zou staan, maar dat was helaas niet zo. Misschien is mijn engeltje wel een moslim?

Gisteren liep ik dan op ut sjoenste plekske von Limburg. Vandaag liep ik het smalste stukje van Nederland. Je kunt binnen een uur vanuit België door Nederland naar Duitsland lopen. Toen de Duitsers na het einde van de 1e wereldoorlog weer terug wilden naar huis mochten ze hier door Nederland lopen, maar ze moesten dan wel eerst hun wapens inleveren.

Vannacht slaap ik bij de zusters in een bezinningshuis. Ik zal mij devoot gedragen!

Met mijn voeten gaat het toch niet zo goed, de rechter heeft nu al 2 blaren en de linker sputtert nog steeds, vooral de eerste 2 uur van het wandelen, daarna geeft ie zich gewonnen.

Morgen weer een dag..

Geschreven door

Al 16 reacties bij dit reisverslag

Het weer is je ook gunstig gezind. Prachtig om te lopen. Geniet ervan.

Dian 2022-03-03 17:21:48

Mooie foto's je hebt gelukkig mooi weer.

Anita 2022-03-03 17:26:47

Nog niet geheel los van Zermelo, zie ik ;)

De Camino-weduwe 2022-03-03 17:38:09

Wel balen die voeten. Las dat er een voetoloog onder je volgers is, misschien heeft die tips. Mooie foto’s, vooral van de brug. Laat je maar lekker verwennen door de zusters.

Sjaak 2022-03-03 17:42:32

We kijken al uit naar je belevenissen van de dag, zo aan het einde van de middag. Leuk om op deze manier met je mee te reizen.

Trudy 2022-03-03 17:43:49

Weer prachtige foto,s. Is elke keer genieten van jou belevenissen

Anneke 2022-03-03 17:56:40

Wat leuk om met je mee te lopen Bert. Zo hebben we geen blaren, maar wel de verhalen. 😄

Esther 2022-03-03 18:14:52

Leuk Bert jouw belevenissen te volgen. Ooit heb ik in die omgeving veel gefietst en dat was inderdaad een zeer schoon stukje Nederland.

Judit 2022-03-03 18:36:32

En dan zit de eerste week erop. Qua weer kon je het niet beter treffen volgen mij. Leuke foto’s! Zo reizen we een beetje met je mee.

Marja 2022-03-03 18:53:12

Je krijgt al een lekker bruin koppie Bert!

Karen 2022-03-03 19:22:09

Wil je Ad ook als volger toevoegen? Advanrangelrooij@gmail.com

Dian 2022-03-03 19:35:30

Ah, je krijgt al een buitenhoofd. Wees lief voor je voeten...Je moet nog zover. Advies inroepen? Slaap lekker.

Marion. 2022-03-03 19:56:41

Leuke verslagen Bert. We leren er ook nog wat van. Blijf lekker lopen en schrijven. Succes.

Bram en Cobi 2022-03-03 22:32:29

Grappig dat pakje Tempo! Dat moslim-engeltje had dan best wel een 0.0 biertje klaar kunnen zetten🤗!

Lucienne 2022-03-04 17:32:47

Hé Bert je ziet er nog best sjoen ūt

Nel Versteeg 2022-03-04 22:04:25

Tip: voordat je aanbelt bij de overnachting ga dan even voorbij een winkeltje om een biertje te halen als dat lukt 😉 Tip 2: doe dit niet iedere dag 😂😂😂 houd het bijzonder Chips van je voeten joh, zou het starters trouble zijn? (Al ben je geen starter in het lopen maar toch 🤷‍♀️) Ik hoop dat je er snel weer vanaf bent. En die snotneus, is dat normaal of toch in de staart van carnaval toch Corona opgelopen? (Ken er toevallig meer die Corona hebben gekregen als souveniertje van de carnaval 🙈) Let’s hope not

Florence 2022-03-05 23:59:52
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.