Perdika & Moni eiland

Griekenland, Perdika

Vandaag maken we een ritje naar het mooiste dorpje van Aegina: Perdika.

Perdika ligt helemaal in’t Zuiden van Aegina en is een schilderachtig havenplaatsje.
In september 2004 zijn we samen met onze vriend Filos ook naar Perdika gereden. Hier hebben we toen de mooie foto’s van Filos op de kade aan de overkant van de haven gemaakt. Nu staan we er alleen en denken aan die mooie momenten met hem terug.

Tegenover het plaatsje Perdika ligt het eilandje Moni. Het is maar een piepklein eilandje, onbewoond en behoorlijk kaal. Er leven alleen een paar pauwen en tegenwoordig blijkbaar ook enkele herten. Vanuit Perdika gaat alle 20 minuten een klein vissersbootje, waarmee je over kunt varen en dat doen we dan ook.
Vroeger was hier helemaal niks en nam je meestal dezelfde boot weer terug. Nu is er een heus strandje, met ligstoelen, parasols, een wc en een barretje, waar je (tegen woekerprijzen) een drankje kunt kopen. Maar goed, je kunt hier prima zwemmen en wij blijven dan ook enkele uurtjes hier rondhangen.

Na terugkomst eten we in het haventje bij een visrestaurant en rijden vervolgens terug naar ons hotelletje, waar we net voor zonsondergang arriveren.
Het was een mooie dag!

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.