Toen onze lieve Filos in februari was overleden, hadden we gelijk een reisje naar het Griekse eiland Aegina geboekt. We wilden daar - op zijn geboortegrond - zijn as uitstrooien, het dierenasiel bezoeken en veel oude herinneringen ophalen.
Vandaag zouden we er voor 15 dagen naartoe gaan en er dus een soort "memorial-reis" van maken.
Uiteraard zagen we de laatste weken al aankomen, dat deze reis niet door kon gaan en hadden het hotelletje al geannuleerd, toen het nog kosteloos kon. Op 21 mei werd dan ook door Transavia de vlucht geannuleerd en kregen we een voucher hiervoor. Officieel hadden ze ons de keuze tussen voucher of geld terug moeten geven, maar we vinden het best zo.
Nu hopen we vurig, dat we in september of oktober deze reis kunnen inhalen. We kunnen de komende maanden zien, hoe zich alles ontwikkelt, als mensen weer gaan vliegen en op vakantie gaan. Als de cijfers dan niet schrikbarend oplopen, durf ik het wel aan (Hans is nu nog een beetje huiverig).
Geschreven door Anne-hans.reizen