Nederland: 1ste dode door coronavirus in eigen land

Nederland, Rotterdam

Er is voor het eerst een patiënt in Nederland overleden aan de gevolgen van het nieuwe coronavirus. Het gaat om een 86-jarige man uit Hoeksche Waard die was opgenomen in het Ikazia Ziekenhuis in Rotterdam.

De besmettingsbron van deze patiënt is tot nu toe onbekend. Zelfs is niet duidelijk of de man misschien nog recent in Italië is geweest.
Het RIVM zegt dat hij is overleden ‘aan de gevolgen van een infectie met het nieuwe coronavirus’. Nadat duidelijk was geworden dat de patiënt de daaraan gerelateerde ziekte Covid-19 had, is hij in isolatie verzorgd.

Het ziekenhuis en de GGD hebben de contacten van de patiënt, zowel bezoekers als verzorgers, in kaart gebracht en gaan na of zij klachten hebben. Alle contacten van de patiënten die verkoudheidsklachten of koorts hebben, is gevraagd om thuis te blijven. Zo nodig worden zij getest, aldus het RIVM.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.