Van Attendorn naar huis (ca. 350 km)

Nederland, Den Haag

De laatste rit vanaf het Sauerland naar huis, is voor ons meer dan bekend en voordat we het weten, zijn we dan ook al weer thuis.

In totaal zijn we ruim 8 weken (incl. Denemarken) onderweg geweest en we kunnen terug kijken op een prachtige, heel afwisselende vakantie.
Naast de nodige autokilometers (ca. 6.000) hebben we ook veel kilometers met ons drieën gefietst en zijn op die manier o.a. ook in Tsjechië en Luxemburg terechtgekomen.
Het weer zat ons in alle opzichten mee. De uitgezochte overnachtingsplekken waren prima en afwisselend. We zaten in prachtige omgevingen met altijd wel een mogelijkheid om over een oud spoortracé te fietsen of langs een rivier.
We hebben enkele interessante historische grotere steden bezocht en heel veel kleine stadjes en dorpjes. Op geen enkele plek hadden we het gevoel dat we er te lang zaten. Soms dachten we wel, dat de tijd te kort was, omdat het er zo mooi en leuk was. Er zijn dus weer wat plekken bijgekomen, waar we nog wel eens naar terug willen, om wat verder rond te kijken.

Een heleboel kilo's zwaarder (van alle "Kaffee mit Kuchen" en ijsbekers) en vele indrukken rijker, kunnen wij nu alles op ons in laten werken.
Duitsland is een prachtig en zeer betaalbaar land om te bezoeken (zeker met een hond) en dit zal beslist niet de laatste keer zijn, dat we hier waren.


Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.