Van Rügen via Heek naar huis (ca. 860 km)

Duitsland, Weer richting het westen / Nordrhein-Westfalen

We hebben een fantastische week gehad op Rügen en hebben genoten. Zeker een streek, om nog eens terug te komen - wellicht op een ander eiland in de Oostzee.

Eigenlijk zouden we nu onze Duitsland-tour vervolgen richting het zuidoosten, naar de Sächsische Schweiz. Daarna zouden we nog 7 weken onderweg zijn, maar omdat het met Hans zijn moeder niet goed gaat, durven wij het niet aan, om zo lang uit de buurt te zijn. We rijden daarom terug richting Nederland, maar willen eerst nog een tussenstop maken in de buurt van de Duits-Nederlandse grens, zodat we de volgende dag via de Achterhoek naar huis kunnen rijden. We boeken één overnachting in het plaatsje Heek in een oude boerderij, die door Nederlandse eigenaren zo'n 10 jaar geleden fantastisch is verbouwd.

Op een later tijdstip zullen we onze reis hervatten.


Pension Am Schwatten Berg
http://www.pension-amschwattenberg.de
Schwatten Berg 29, 48619 Heek Duitsland
We werden zeer hartelijk welkom geheten. Er werd zelfs nog een lekkere tappas-maaltijd voor ons klaar gemaakt, omdat we te moe waren, om nog een restaurant te zoeken. Het huis heeft een heel mooie binnenplaats, waar je bij zomers weer heerlijk buiten kunt zitten. Het ontbijt was heel uitgebreid. We komen hier zeker nog een keer terug, om de omgeving (per fiets) te verkennen, want hier lopen prachtige fietsroutes.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.