Alsof de hele situatie rondom corona nog niet deprimerend genoeg was, worden we vandaag ook nog eens door alle media getrakteerd op onderstaande boodschap van het CBS:
Nooit kromp de Nederlandse economie zo sterk als tijdens de lockdown.De Nederlandse economie is in het tweede kwartaal met 8,5 procent gekrompen ten opzichte van een kwartaal eerder. De grootste afname sinds de 2de wereldoorlog, aldus het CBS.
Door de lockdown werd zoals verwacht veel minder geld uitgegeven in de horeca en aan onder meer recreatie, cultuur, vervoer en aan autobrandstof.
Ondanks de ongekende krimp is de daling in Nederland minder groot dan in veel andere Europese landen. | Bron: “Volkskrant.nl”« 14 augustus 2020
Nou, dit laatste is dan toch weer iets, om blij mee te zijn. Fijn, dat we in Nederland wonen, toch!? Hebben we weer wat geld over, om aan de noodlijdende Zuid-Europese buurlanden te geven (of is dat te solidair gedacht?).
Geschreven door Anne-hans.reizen