En wat een mooi uitzicht!!!!

Slovenië, Radovljica

Verhuizen naar Radovljica en rondrit Kropa; 31,8 km en 692 hms


Vandaag verplaatsen wij ons naar Radovljica waar onze bus morgen vertrekt. Aangezien dit niet ver is doen wij het rustig aan. Alles op ons gemakkie. Wanneer onze fietsen zijn gepakt nemen wij afscheid van onze gastvrouw. Het was een fijn ruim appartement, lekker om bij te komen en alles te laten bezinken. Wat hebben wij weer veel meegemaakt.

Na nog geen 100 m stoppen wij voor een koffie op een terras met een mooi uitzicht op de bergen. Lekker genieten. Wij peddelen naar Radovljica. Het blijkt een oud plaatsje dat in 1333 is gesticht met een oude kern.

In de middag maken wij een mooie rondrit via Kropa. Dit is de eerste keer dat wij in de middag kunnen fietsen omdat de temperatuur zo aangenaam is. Wij worden omgeven door het berglandschap van het nationaal Triglav park. Het ene uitzicht is nog mooier dan de ander. "Wat een mooi uitzicht!!!" roep ik (met dank aan Maud 😃). Tegen avond genieten wij van de ondergaande zon.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Dank voor alle verhalen en foto's. Goede terugreis.

Margaret 2024-07-22 22:39:19

Jippie, ik sta er in!!!! 🤣🤩 En inderdaad weer een mooi uitzicht !!!!!! 🤣😂🤩🤪🚵🏼‍♀️🐢

Maud 2024-07-23 08:51:46

Wat was het weer een belevenis. Goede terugreis samen! 😘

Dorian 2024-07-23 11:02:07
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.