Sarandë, een badplaats met potentie?

Albanië, Sarandë

Acclimatiseren in Sarandë


Gisteren zaten wij er zo doorheen dat wij hebben besloten een dag te acclimatiseren in Sarandë. Wij kunnen nog een dagje blijven wanneer wij van appartement willen wisselen. Dat vinden wij geen probleem.

Wij hebben heerlijk geslapen en wij starten rustig op met een kopje thee op het balkon met fantastisch uitzicht over de baai. Het is al warm.

Dan is het tijd om de kortste weg naar onze route voor morgen te verkennen. Zodanig dat wij niet al te veel energie verliezen met traplopen. Dit wordt een beste uitdaging.

Wij slenteren naar beneden, checken een supermarkt en zitten heerlijk op een bankje aan de boulevard. Je kunt zien dat ze enorm hun best doen om Sarandë op de kaart te zetten. Overal zijn werkaamheden, restaurants, hotels en appartementen worden uit de grond gestampt en het nachtleven krijgt al vorm met partyboten en exotische clubs. De bankjes aan de boulevard, het oude reuzenrad en markthallen vormen hiermee een groot contrast en doen denken aan vervlogen tijden.

Tussen de middag houden wij siësta en aan het eind van de middag neem ik nog een duik in zee.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Leuk om jullie weer te volgen. En ook daar leeft het EK!! Veel plezier

Petra en Hijmen 2024-06-21 12:31:59

Haha wel foto maken van de televisie, maar vergeten in je verslag daar melding over te maken. Veel succes vandaag 21-06 met jullie eerste etappe.

Raymond Tieland 2024-06-21 16:32:49
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.