Aantal kilometers gevlogen: 8380 kmAantal kilometers gereden: 8058 kmAantal kilometers gehiket: 87.0 kmHallo wereld,
Gisteren kwamen wij doodmoe aan in ons hotel in Golden na een lange dag rijden, hiken en een onverwachte omweg. Dat maakt dat wij heerlijk en diep geslapen hebben vannacht. Er moest vandaag een plan gemaakt worden voor de komende dagen, en dit alles was afhankelijk van waar wij de komende nachten zouden verblijven. Geluk stond aan onze kant, want we hebben de laatste drie nachten van het hotel, waar we vijf dagen zouden zitten, kunnen annuleren zonder extra kosten.
Golden - Britisch Colombia, CanadaGolden is een dorp gelegen in het oosten van Britisch Columbia en wordt omringd door drie bergketens en vijf nationale parken: Yoho, Banff, Jasper, Glacier en Kootenay. Precies om deze reden was dit onze gekozen slaapplaats voor vijf nachten, want zoals gisteren vermeld zijn al deze parken via de Highway 1 goed te bereiken. Nu deze weg gesloten is, kost het vanaf Golden zo’n 2,5 uur om onze gewenste bestemmingen te bereiken, wat zelfs voor onze zeer ervaren chauffeur een beetje teveel van het goede is. Bij zo’n prachtige vakantie geldt natuurlijk: ‘not all that glitters is gold(en)’, want er is geen goud zonder schuim. We hebben de plannen om moeten gooien en zullen vannacht onze laatste nacht in Golden doorbrengen, waarna we ons verplaatsen naar Radium Hot Springs (een dorp waar wij gisteren al door heen zijn gereden, een karig maaltje hebben gegeten voor een te hoge prijs, en waar overigens verder niet zoveel te beleven valt behalve de Hot Springs). Vanuit hier kunnen we gelukkig alsnog de Nationale Parken bezoeken. Wij hebben verder vandaag weinig bijzondere dingen gedaan, en dat is ook wel eens lekker, behalve dat Annick goudgele ‘goldilocks pancakes’ op heeft, en dat is ook wel eens lekker.
Je favo-bloggers
Roadkill Count: 476#rustdag #pacodoetboodschappen #dekoelkastwerktniet #kandatpakjekipdirectdeprullenbakin #paconeemtpauze #firstworldproblems
Geschreven door Koenstegmeijer.travels