Adventure time met de boys

Verenigde Staten, Cecil

Hier Maarten aan het woord, terwijl mama saai in haar kantoor aan het werken was kregen wij de kans om voor de volle drie dagen Washington te verkennen. Dit is wat we er van maakten:

MAANDAG Stonden we (de ene nog meer last van de jetlag dan de andere) vroeg op om rond 8uur al in de gym van het gebouw te staan. Na een half uurtje lopen en een half uur dikke weightlifting hadden Lele en ik het daar ook wel gezien dus haalden we Jelle weer op vanuit de kamer om samen te genieten van een gezellig rooftop breakfast.

Rond half 10 waren we klaar om de stad in te trekken. Na minstens 4 keer de verkeerde kant op te lopen kregen we eindelijk door hoe het stratensysteem in DC werkte en konden we in sneltempo richting mama’s werk stappen. We waren nog net niet gesmolten (34 graden celcius in DC!) toen we een stop maakten in een parkje (Dupont circle) om American football te spelen met wat daklozen. Volgende stop was mama’s werk. Mama nam ons mee naar een fancy saladebar waar we allemaal genoten van een fris slaatje.

In de namiddag waren we vastberaden om het gloednieuwe Afro-American History Museum uit te checken, na een kleine stop voor het Witte huis waar we poseerde met “fuck Trump” petjes geleend van een paar vriendelijke Mexicanen. Het Museum was super interessant en mooi gedaan, we leerden er veel, maar vooral hoe hypocriet de founding fathers eigenlijk waren. We spendeerden ongeveer 3 uur in het museum, deels omdat het zo interessant was, deels vanwege de coole airco.
We passeerden nog snel even langs het Washington Memorial (die grote obelisk) en haasten ons daarna met de groene metro lijn richting het appartement om ons voor te bereiden op de rooftop bbq. Lele en Jelle aten .... en ik en mama genoten van fake chicken en grilled salmon. Onder een volle maan sloten we zo ons eerste echte dagje in DC af :))

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.