Verhaal door: Luuk
Nou, nu ben ik aan de beurt, eindelijk!....(toch?)
Vandaag de 21ste, dus dat betekend mijn verjaardag! Ik begin mijn verjaardag al goed. Om 12 uur word ik wakker gemaakt door Nathalie in de Stonecutters Lodge, echter niet voor een kus of een felicitatie,.. maar met de mededeling dat Naatje dacht dat er 'iets' buiten langs het huis liep. Aangezien het terrein omheind was door (schikdraad)hekken en daardoor geen grote dieren hier kunnen komen, dachten wij dat er een inbreker was! Dus heel relaxt sliepen wij niet na onze zoektocht door het huis midden in de nacht met ons zaklampje!
Maar goed , hierna kreeg ik natuurlijk wel een kus en de felicitatie van die lieve Nathalie! Wat een schattie he! Rond een uurtje of 5 ben ik al wakker, dit komt onder andere door mijn werk, maar ook door het vroeg opstaan voor die geweldige safari's van de afgelopen dagen. Wat was dat enorm bijzonder en mooi om mee te mogen maken. De natuur hier is zo .....bijzonder? Alles is zo écht. Iedereen kan ik dit aanraden! (de meest dodelijke schorpioenen, slangen, hyena's, leeuwen, neushoorns, buffelos en luipaarden zijn hierbij op eigen risico). Resumé, mijn eerste paar dagen hier waren al geweldig! De natuur en al deze geweldige dieren in het echt op een paar meter al mogen bewonderen. Zelfs kevin heeft zijn soortgenoot gevonden, de Wilde Beasts.
Maar goed, vandaag dus al aardig op weg naar mijn pensioen met mijn 26 jaar! Na een lekker ontbijt werd ik verrast door de complete bediening van de Stonecutters Lodge! Dit had Naatje stiekem geregeld! Haha. Ze kwamen al zingend aangelopen met een bord vol cupcakes en croissants! Heel lekker! Mijn dag kon nu al niet beter beginnen.... (op onze zoektocht naar mogelijke 'intruders' na om 12 uur met Naatje). Hierna liepen wij terug, na het ontbijt, naar onze lodge om in te pakken voor onze reis naar Port Elizabeth. Op de terugweg naar de Lodge sprong iedereen uit het niets op als een bosje vlooien. Waarom? Er kronkelde een slang voorbij!!!
Na het inpakken van onze tassen gingen we weer inblikken en rollen! 3 uurtjes beuken, af en toe een pothole ontwijken van 10000 meter diep en 5 meter in diameter, kwamen we uiteindelijk aan. Onze dag bestond voornamelijk uit reizen, reizen en nog eens reizen. Uiteraard moet dat ook gebeuren wil je iets moois zien van deze geweldige wereld! Onze vlucht van Johannesburg naar Port Elizabeth werd uitgevoerd door British Airways. Over het algemeen zijn zij een van de beste airlines, maar deze vlucht stond bij mij gelijk aan een blik haringen in een ton naar Chersonissos met Ryanair of Transavia. Uiteindelijk, geland na een stuiterende landing, moesten we onze tassen oppikken bij de bagageband. Kevin en ik besloten om alvast de huurauto op te halen, terwijl de rest wachtte op de tassen. Hoorde ik van Naat dat haar tas vastliep op de bagageband en er daardoor een luid alarm afging door de hele terminal! Haha. Hebben wij weer. Al snel werd het verholpen, hadden wij al onze tassen en stond de huurauto buiten alweer klaar. Kevin mocht nu eindelijk lekker rijden. De wegen zijn hier een stuk beter en het uitzicht oogde al wat op een kolonie. Allerlei Nederlandse en Britse invloeden leek ik wel te zien hier!
Na 1.5 uur rijden kwamen we eindelijk aan bij onze locatie. Zoek maar op: Camp Fig-Tree. WAUW! Wat is het hier mooi zeg. We hebben allemaal een eigen huisje/tent met uitzicht op het dal beneden ons. Dit kamp is gelegen op de zijkant van een mooie bergtop en onze kamers zijn echt geweldig. Naatje heeft het gevoel alsof ze in de film Tarzan zit. We verblijven echt in zo'n hut waar Tarzan&Jane verbleven!? Zie je het al voor je ? Zo mooi!
Ondertussen was het al behoorlijk laat geworden door al dat reizen en moesten we nog gaan eten,....
Na een heerlijk diner werd ik wéér verrast door de keuken met een verjaardagssong! Hahaha zo grappig. Het voltallige personeel zong mee en kwam aanzetten met een lekker cakjes met Amarula saus,....+10 punten!!
Ik zit hier nu op het terras met een biertje met de rest en denk dat ik maar eens ga slapen! Morgen gaan we weer op safari ( ik begon het al te missen!) En helaas verblijven we hier maar 1 nachtje. Dus laat me nog even snel genieten van deze bijzondere locatie. Sorry dat het niet een heel spannend verhaal is deze keer vanuit mijn kan. Die gaat vast nog komen! Haha
Slaaplekker en de groeten uit Zuid-Afrika.
🐆
Geschreven door Travellingtheworldtogether