Hey lieve allemaal,
Alweer een dag om in het paradijs! Whaa, stop de tijd! Maar we hebben er wel goed gebruik van gemaakt. De wekker ging om 07.00 waarna we meteen de gordijnen open trokken en van het uitzicht genoten.
De jacuzzi gister avond leidde tot een schuim festijn, omdat ik was vergeten dat ik er een halve fles douchegel in had gedaan. Dit leidde weer tot schuimmonsters en rare filmpjes. Maar dat kan ook door de alcohol komen. Die slaat hier in als een bom. Een deel van jullie heeft kunnen mee genieten van het filmpje, maar geloof me: waarschijnlijk hoor je bij de betere groep als je dit niet hebt gedaan. Uiteindelijk gingen we best laat slapen en was het maar een kort nachtje, maar dat maakt niks uit want zodra je hier uit het raam kijkt wil je in de zee springen.
Om 08.00 gaan we ontbijten. Het is weer niet normaal wat er allemaal staat. Mango yoghurt, blueberry yoghurt, allemaal noten voor erin, een miljoen zoete broodjes en croissantjes, vers gebakken wafels... Het is zo lekker! Maar daarna moet er gezwommen worden. We zoeken een mooi plekkie (niet moeilijk hier) en Luuk gaat weer drone filmpjes maken en ik in de hangmat. Als je onder water zand omhoog gooit lijken het net allemaal zilveren glitters. Ik ga ook voor het eerst snorkelen. En wow wat een hoop mooie vissen! In alle vormen kleuren en maten. Waar het rif ophoudt, begint de diepte van de oceaan. Ineens zwem je dan boven een zwart gat en is het water gelijk een stuk kouder. Ik vind het best eng eigenlijk haha. Je weet maar nooit wanneer er ineens een haai uit de duisternis opdoemt. Halverwege de ochtend gaan we bij het terras op het water koffie drinken. Op maandagochtend op het water op de malediven je cappuccino’tje drinken. Dat is toch MEGA CHILL! Alles wordt hier bijzonder, zelfs het drinken van koffie. En zo beleven we ook elk moment. Daarna is het weer een kwestie van zwemmen, relaxen, beetje foto’s en filmpjes maken en genieten. Ik heb nog geen letter gelezen. Je zou denken dat je hier het ene boek na het andere uitleest, maar ik wil eigenlijk alleen maar om me heen kijken en in me
opnemen hoe mooi het hier allemaal is.
Veel te snel is het alweer tijd voor de lunch. Al onze maaltijden zijn dus in het buffet restaurant, maar het smaakt echt goed tot nu toe. De rest van de middag doen we eigenlijk niks anders dan zwemmen en bruin bakken. We drinken wat cocktails en gaan daarna nog een rondje rond het eiland kayakken. Het water is zo helder dat we bijna meteen een grote schildpad spotten die even boven komt om adem te halen. Zo tof om met hem mee te varen! Hij zit maar een beetje geïrriteerd naar onze kajaks te kijken. Luuk heeft trouwens een hele toffe foto gemaakt van een schildpad, maar jullie moeten zelf maar ontdekken welke wij bedoelen. Er gingen, niet overdreven, 600 foto’s aan vooraf. Maar het is gelukt! Ik ben benieuwd welke jullie denken dat het is.
Het is zo lekker om de hele dag buiten te zijn. Dat wordt straks echt weer wennen. Halverwege onze kayak tour meren we ergens aan bij een pier en proberen we daar krabben te vangen met onze peddel. Dit leidt eerder tot een soort massa moord van de krabben. Nee hoor grapje. Oké eentje. Sorry mr. Krabs. En nog steeds hebben we het volgende gesprekje om het half uur: “Het is hier echt mooi he”. “Ja, het is echt niet normaal”.
Na onze tour gaan we weer naar het terras en drinken cocktails bij zonsondergang. Ze zullen wel denken, daar heb je die all inclusive trekkers weer hoor. Zitten hier de hele dag te zuipen. Soms bestellen we twee drankjes tegelijk, eentje met en eentje zonder alcohol. Rekeningen gaan voor ons van $60 dollar naar 0. Zo doen we dat. Alleen al met de peperdure drankjes hebben we het eruit. We hebben wel zelf nootjes mee gebracht. Dat is dan misschien weer een beetje tokkie stijl. Maar, “zie je me boeien”.
Ik heis me weer in een semi chique outfit en doe voor het eerst in 5 weken weer eens make up op. Als ik sta te douchen, word er aangeklopt. Ik denk dat het Luuk is, maar het is iemand die de kamer komt schoonmaken. Ik wou al bijna zonder handdoek de deur open doen... ze maken dus twee keer per dag de kamer schoon. Extravagant hè?
Bij het diner zitten we nog steeds vol van al de alcohol. Dus heel veel eten we niet. Maar natuurlijk wel wat toetjes, want dat hoort. Nu zitten we bij “de show”, een optreden van twee mannen met gitaar. Het klinkt goed en ze spelen bekende nummers dus we gaan hier nog even verder met de drankjes en gaan daarna weer bubbelen (dat klinkt toch echt stom hahaha). Ik beloof dat ik er minder zeep in zal doen. Of niet. Doeeeei! 🦑
Geschreven door Travellingtheworldtogether