Dinsdag

Spanje, Sopelana

Ik zit in mijn ‘boudoir’ te typen: ruggesteun van het bed om hoog, kussen extra in mijn rug: wat wil je nog meer? Het regent momenteel pijpenstelen en we hebben een paar stevige klappen onweer gehad. Wíj zitten heerlijk hoog en droog en “zachtjes tikt de regen op mijn camper dak” 😉.
Vanmorgen naar het dorp gelopen: heuvel op, heuvel af enz. op zoek naar een panaderia voor lekker vers brood. En op weg naar de oude kerk op de heuvel kwamen we een kleine groentewinkel tegen. Dus fruit gekocht.
Het valt ons op, dat heel veel particuliere huizen, apartementencomplexen en villawijken geheel ommuurd en beveiligd zijn. We voelen ons omsloten, wat benauwd door de muren, als we door de straten lopen.
Óók hebben we iets nieuws gezien, tenminste voor óns nieuw: daar waar een droogrekje uit een raam of over een balkon hangt, zit er een uitklap- of rolbaar zonneschermpje boven. Slim, voor de hoog-zomer-🌞dagen!
(Het regent inmiddels zó hard, dat Cor en ik elkaar niet meer kunnen verstaan in de camper 🤣🤣)

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Communiceren met een megaphone....📢.....lekker als het 🌞netje zich weer gaat melden.🍀

Matty 2023-05-23 20:38:07

Goedemorgen samen. Wij hopen dat jullie nu beter weer hebben zodat jullie aan de wandel kunnen. Hier in Eindhoven is prachtig weer. Liefs van ons

Doris 2023-05-24 07:47:48
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.