Naar de dierentuin!

Australië, City of Playford

We zijn naar Cleland Wildlife Park geweest. Een dierentuin, met alleen maar dieren die oorspronkelijk in Australië horen. We waren hier al eerder geweest, 12 jaar geleden. Inmiddels hebben we al veel van de dieren in het echt, in het wild gezien. Maar het blijft leuk, om de dieren van dichtbij te zien en weer te beseffen, hoeveel soorten buideldieren hier zijn! De koala’s mogen alleen onder begeleiding bezocht worden en natuurlijk wordt ons een fotomoment aangeboden!
Er is zelfs 1 ei-leggend buideldier: de echidna (lijkt een beetje op een stekelvarken). Het schildpad op de foto is een langnekschildpad.
En verder natuurlijk heel veel prachtige vogels!
We hadden prachtig weer: zonnig en 24 graden. We waren van plan om te gaan picknicken in de botanische tuin, maar we hadden te veel tijd nodig in het wildlifepark, dus het werd een snelle lunch in het restaurant en toen weer verder in de dierentuin!
Heel veel verschillende soorten kangoeroes gezien. En ook prachtige vogels in alle kleuren van de regenboog 😊.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.