On our way to Pismo Beach

Verenigde Staten, Pismo Beach

Bij de supermarkt, een speciaalzaak met organisch voedsel en daardoor hartstikke duur, een broodje en beleg gekocht. Duur, duur, duur, maar er was geen andere supermarkt in de omgeving, of laat ik het zo zeggen, wij hebben die niet gevonden.
De Safeway, Wallmart of Vons moeten wij nog tegenkomen.

Dan op weg naar Pismo Beach via de wondermooie route highway 1.
Eerst nemen we de 17 Mile Drive, bij Carmel. Dit een scenic way en zoals altijd gaat voor niets de zon op. Dus weer de kreunende portemonnee getrokken voor $ 10,- toegang.
Een prachtige omgeving met mooie vergezichten over de oceaan. En wat een huizen staan daar, niet normaal. Op diverse punten gestopt, zeehonden gekeken, zee otters gezien, prachtige vogels. Echt de moeite waard.
Dan weer verder, onderweg nog een stop bij Point Lobos Weer $ 10,- toegang. Ook prachtig, zeehonden en zeeleeuwen gezien en dan ook weer verder.
Onderweg zien we enkele bosbrandjes, en heel veel brandweer wagens/mannen en helikopter die de omgeving in de gaten houden.
We wilden nog naar een state park waarbij een waterval uitkomt op het strand, maar langs dit deel van de route waren de state parks afgesloten vanwege de branden.
Het zicht onderweg was heiig, door mist en door rookontwikkeling. Was lastig te zien wat nu de mist en wat de rookontwikkeling was. Maar des te beter te ruiken.
Halverwege geluncht in het zonnetje. Hoe meer we naar het zuiden rijden, hoe warmer het wordt. Ook breekt het zonnetje door. We stoppen bij een strand met zee olifanten. Wat een joekels van beesten. Ze liggen te slapen met z'n allen egen elkaar aan en de grote stoere mannen liggen apart.
Doordat we onderweg veel gestopt hebben (langs deze route zou je wel op elk uitzichtpunt willen stoppen, zo mooi is de route) komen we begin van de avond aan bij het hotel.
Dan spullen uitladen en door naar de VONS! Jawel, gevonden. Dit is een grote supermarkt waar je bijna van alles kunt krijgen. Van eten tot aan huishoudelijke artikelen.
Gelijk een treetje water ingeslagen en een fles Bacardi van 1,75 liter. Prijs $ 16,99 oftwel 15 eurootjes.
Omdat de wijn hier erg duur is dan maar aan de Bacardi, niet omdat het moet maar omdat het kan (en ook best lekker is).

Kom ik gelijk op een tip voor toekomstige amerika gangers; haal een klantenpas bij de grote supermarktketens. Profiteer je gelijk van de kortingen!! We blijven hollanders, hé.
Op advies van de service medewerker bij In and Out gegeten, een hamburgerketen. Maar volgens hem wordt alles vers bereid en ook de patat komt niet uit diepvrieszakken maar is vers. Zou niet te vergelijken zijn met de Mac, waar ik echt niet met plezier eet.
Dus op naar de hamburgerketen, en ik moet zeggen: de hamburgers waren echt lekker en dat voor $ 2,25.
Dan nog door naar het strand. De zon gaat zo’n beetje onder en dat zorgt voor prachtige plaatjes. En Pismo Beach is best wel gezellig zo in de avond.
Daarna nog even snel naar de outlet tegenover het hotel, maar deze sluit om 21.00 uur dus dat wordt vroeg naar de kamer. En dat is helemaal niet erg: we tappen een wijntje/biertje, maken een reisverslag, lezen een boek, kijken TV.
Eigenlijk zijn we best een beetje saai zo in de avond, zijn ook wel moe van alle indrukken.

Al met al veel gezien vandaag, lekker gereden in onze bolide. Echt een genot deze auto, zo blij dat we gekozen hebben voor een grote luxe auto. Ook Jillian en Tristan zitten prima en ruim.

Morgen gaat de reis naar Los Angeles.


Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Kan me voorstellen dat jullie kapot zijn en gewoon lekker willen hangen na zo'n dag!!!! Ik zeg cheers!!!!

jo 2016-08-03 08:23:24

Een heel verhaal. Leuke tocht in een super car waar je veel boodschappen in kwijt kan. Highway one leuk en mooi om te rijden veel stranden. Ben benieuw naar LA . Heel groot Daar kunnen jullie je wel vermaken😄

Rob 2016-08-03 09:11:02

Ik ben sinds vandaag aangehaakt. Wat onwijs leuk om jullie verhalen te lezen. Wat zullen jullie genieten. Ik ga jullie trouw volgen. veel plezier

Claudine 2016-08-03 21:30:51

Wat leuk dat je aanhaakt, Claudine. Hoop dat jullie ook een leuke vakantie hebben gehad.

petras.reisverhalen 2016-08-04 09:31:01

Fijn zo'n luxe, grote auto zeg, een klein hotelletje . Mooie foto's, wie maakt ze .?

Kristy 2016-08-05 09:59:57
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.