We worden vroeg wakker en eten een gezond ontbijt yoghurt en aardbeien: het moet niet gekker worden. Op naar een bak koffie lees Starbucks; dit lukt in Lafayette. Ik reserveer alvast een hotel in Natchez.
We rijden naar de Whiskey Landing aan het Atchafalaya Basin (natuurgebied). We zijn net op tijd om mee te gaan op een Airboot met mensen uit een bejaardenclub. Echt leuk! We moeten gehoorbeschermers op. Helaas krijgen we motorpech. We moeten een half uur op andere boot wachten. Er volgen grappen over en weer: "Enjoy your last meal" en "I had a good life!" De krokodillen spreken trouwens Cajun Frans vernam Sjoerd van een van de swamplui.
's Avonds spelen we en drinken we bier in de Cabin. Peggy liet iedereen weten dat ze geweldige (haha) muzikanten in huis hadden. Om 9 uur maakte Peggy speciaal nog een heerlijke salade voor ons. Op Facebook is een aantal filmpjes te zien van het spelen.
Geschreven door Inge.Klaas.NorthWestUSA