Ik stuur even een plaatje mee waarop je kunt zien hoe de verschillende eilanden liggen ten opzichte van elkaar. We zijn een van de eerste cruiseschepen die op Dominica aankomen na de verwoestende hurricanes van vorig jaar.
De resultaten van de stormen zijn nog steeds goed re zien. We waren in een barretje dat nogopgeknapt werd en de gastvrouw ging cola in de winkel halen om ons te bedienen. Uiteindelijk hebben ze hier toeristen nodig om het hoofd boven water te krijgen.
Er is niet zoveel over dit eiland te vertellen, anders dan dat het de Eastern Caribean Dollar gebruikt, links rijdt en lid is van het Britse Gemenebest.
Vanvond is er een Piratenfeest, maar we hebben daarvoor niets speciaals en gaan in een Caraibisch shirt.
Het was heel gezellig op het Piratenfeest. Je kon raden naar het aantal dubloenen in een schatkist. Ik schatte het aantal op 177 en dat bleek op de kop af het juiste getal. De projs was een fles champagne en daar hebben we maar meteen vier glazen bij gevraagd...😜.
Geschreven door Denelzen