Op weg naar Southampton

Portugal, Atlantische Oceaan

Vandaag is obze voorlaatste zeedag. Er dus het gebruikelijke programma voor de dag. rai Chi, ontbijt, presentaties, bridgeles, lunch, trivia quiz, bridgen, presentatie, Qi Gi Gong, pub quiz, diner, show, wandeling en naar bed. Dat ziet er toch amelijk saai uit als je het opgeschreven ziet, maar we vermaken ons nog prima.
Vandaag is het Paaszaterdag en vroeger mochten om 12.00 uur de vastentrommeltjes open... Nostalgie.

Onze gedachten gaan nu naar inpakken en van boord gaan. We hebben niet heel veel dingen gekocht, althans in vefgelijking met anderen. In Cadiz kwam een Brits echtpaar met een nieuwe koffer aan. Ze vertelden dat dit al de twede was om hun aankopen in op te bergen.
Wij hopen en verwachten dat we alles in onze meegebrachte koffers kunnen bergen. Maar we hebben wel wat extra labels bij de front office gevraagd want we moeten ook twee koffers voor Gerard en Wieneke an wal nemen. We hadden opgegeven dat we tussen 08.30 en 09.00 het schip wilden verlaten, de kaatste optie op het formulier. Op de bevestiging staat nu 07.45, zonder enige verklaring. Ik dacht dat er een fout gemaakt was, door mij, of door de front iffice en ging vragen om correctie. Nu blijkt dat het schip een uur eerder in Rotterdam dokt. Daarom hebben ze alle tijden, zonder enige verklaring maar een uur vervroegd. Geen goede klantenservice!
Gisteravond 8geprobeerd Marcel te bereiken, maar de verbinding is heel slecht, dus dat wordt bellen vanuit de UK.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.