Thuis!

Nederland, Voorhout

Vanmorgen om 05.00 uur lag ons huis van 90 dagen aan de Wilhelminakade in Rotterdam. Het schip was al gedraaid, want zodra alle passagiers van boord zijn zal het koers zetten naar Hamburg waar het in het dok gaat voor een grote update. Omdat de Elbe bij Hamburg een getijde-rivier is, moet er bij hoog water ingevaren worden. Als je te laat bent moet je wachten tot het weer vloed wordt en dat kost tijd en geld.

Dus vanmorgen om 06.30 gingen de eerste passagiers van boord. De bagage was vannacht al verzameld en in kleurgroepen in de cruise terminal geplaatst. Wij hadden limoengroen 2 en we werden, nadat we ontbeten hadden, om 07.45 verzocht naar de gangway te gaan.
We hadden zelf (te)veel bagage en ook nog 2 koffers van Geratd en Wieneke. Maar met de hulp van een porter lukte het om alles naar de weg te krijgen. Om 08.40 kwam Gerard zijn bagage halen en 10 minuten later was Marcel er voor ons en onze bagage. Wat een verwennerij, zo'n verzorging!

Om 10.00 waren we thuis en hebben we wat ramen opengezet om te luchten. De tuin ziet er fantastich uit met heel veel narcissen in bloei (en onkruid, maar daar hebben we nog niet naar gekeken).
Koffie gedronken en de belangrijkste post geopend. KMP heeft een eerste was in zitten en is al naar AH geweest. De koffers zijn leeg op een na. Het opru Ik men volgt geleidelijk.

We hebben een fantastische reis gehad, maar het is ook weer heerlijk om thuis te zijn. Jullie hebben veel van onze belevenissen mee kunnen lezen. Hopelijk heb je er van genoten. Bedankt voor jullie aandacht en tot gauw.

Geschreven door

Al 8 reacties bij dit reisverslag

Welkom thuis!

Ronald 2015-04-07 12:52:04

Heb de hele reis zo´n beetje gevolgd, was erg leuk om te lezen. Welkom terug in Voorhout en tot binnenkort.

Fons Welters 2015-04-07 13:11:42

Welkom thuis !! Het zal wel vreemd zijn na zo´n lange tijd ! Groetjes en gauw tot ziens (we zullen de blog missen)

Nel Henk Carmen Liz Ian en Arnold 2015-04-07 13:17:57

Welkom thuis. Ik kan mij voorstellen dat het even ERG vreemd is om weer in je tuin in Voorhout te staan. Zal wel snel wennen hoop ik!

Jan 2015-04-07 13:32:39

Welkom thuis. En hier genieten van het bloemrijke voorjaar in de bollenstreek.

Dedy 2015-04-07 17:20:20

Kees en Kathleen, welkom thuis. Hier gaat het voorjaar beginnen, dus precies op tijd thuis! Groet.

JW van der Klugt 2015-04-07 23:14:55

We hebben genoten van jullie belevenissen en prachtige verhalen.

Alga en Victor 2015-04-08 22:40:58

Welkom thuis. Kathleen we zullen snel eens afspreken, maar kom eerst maar even bij van al jullie belevenissen. Ik hoor het wel.

Jacinta 2015-04-11 22:37:57
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.