Langs Benidorm

Spanje, Middellandse Zee

We voeren vandaag dicht langs de Spaanse kust, zo'n 12 kilometer. En zolang we in Spaanse wateren zijn wordt er 10% BTW geheven ten behoeve van de Spaanse schatkist. Vanmiddag was ook Benidorm in de verte zichtbaar, maar we hebben niets gehoord van feestvierende Britse en/of Nederlandse toeristen, haha.

Het was een gebruikelijke zeedag met de activiteiten die ik al meerdere keren besproken heb. Er zijn in ieder geval twee dingen te melden.
1. Er was een wedstrijd in de whirlpool en zwembad met zelfgemaakt bootjes. De passagiers was al eerder gevraagd om bootjes te construeren van matetiaal dat op het schip beschikbaar is. Daar was erg veel aandacht aan besteed, zoals je in de foto's kunt zien.
Onder grote belangstelling werd eerst de stabiliteit van het bouwsel getest in de whirlpool. Was die test goed doorstaan dan ging het scheepje in het zwenbad en werd onderzocht hoeveel lading het kon dragen. Dat ging in blikjes cola (die blijven ook drijven als ze van het bouwsel af donderen).
Winnaar werd een Duitser die zijn schip, met een knipoog naar de scheepsnamen van de HAL, de Paperdam genoemd had.
2. Om 13.30 hadden we onze gebruikelijke trivia quiz. Voor aanvang vanmiddag stonden we ex aquo tweede met 1,5 punt achterstand op de leider. We hadden vandaag een heel goed resultaat met vrijwel steeds de juiste keuze als we moesten kiezen. Tenslotte wist een teamlid ook nog de naam van de derde stad die samen met 'Buda' en 'Pest', de stad Boedapest vormt. Dat was Obuda. We haalden 16 van de 19 punten, 2 meer dan het volgende team. We staan nu aan de leiding en moeten die voorsprong verdedigen.

Morgen komen we pas na de middag in Gibraltar aan. Hopelijk vinden we daar een WiFi verbinding.


Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.