Terug in piratengebied

Oman, Golf van Aden

Rond het middaguur voeren we 334 mijl van Salalah, met nog 1568 mijl te gaan naar Al 'Aqabah, zoals de zondagse naam van onze bestemming is. We hebben er aardig de vaart in, ca 20 knopen = 36 km per uur. Dat heeft te maken met de piratendreiging die hier is. We zien ook relatief veel schepen om ons heen, die net als wij varen in de internationaal aanbevolen scheepvaart corridor. Hief patrouilleren ook een fors aantal marineschepen van veel verschillende landen, die weten dat we hier zijn en zonodig assistentie kunnen verlenen. Gisteren in Salalah lagen we aan ce wal naast twee Japanse fregatten die blijkbaar ook een taak hier hebben.
Er valt verder weinig bijzonders te vertellen over vandaag. De gebruikelijke bezigheden. Bij bridge drie keer achter elkaar een preemptive 3-bod met een zevenkaart en weinig punten. Lijkt me bijzonder genoeg om te vermelden..?

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.