Onderweg

Sri Lanka, Katunayake

Wat doe je als je om half 4 ‘s nachts lokale tijd zit te wachten op een aansluitende vlucht… juist, een nieuwe reisblog beginnen. Bij de laatste wat meer verslagwaardige reis (naar Israël, Palestina en Jordanië) had ik geen zin om iets bij te houden en daar had ik achteraf spijt van. Deze verslagen zijn namelijk voor mezelf later ook leuk om terug te lezen.

Ik ga nu dus ruim drie weken naar Sri Lanka. Na een vlucht naar Zürich waar ik bijna de aansluitende vlucht miste, zit ik nu in New Delhi te wachten op het vliegtuig naar Colombo. Geen idee of ze hier nog systemen uit de prehistorie hebben, maar de eerste twee uur werd iedereen met een overstap ergens tegen gehouden en schreven vier verschillende mensen vier keer dezelfde gegevens over. Als ze dit systeem ook hanteren bij de bagage, heb ik er geen vertrouwen in dat ik mijn tas morgen ga vinden op het vliegveld van Colombo.

De eerste drie nachten zijn geboekt, lekker aan het strand even bijkomen van de reis en vooral heel veel niksen. Wordt vervolgd!

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Fijn even van je te horen! En zeker leuk om je te volgen op je reis! Nog even doorbijten en dan lekker genieten!

Silvia 2022-04-16 08:19:55

Leuk dat je je blog weer bijgaat houden :).

Mama 2022-04-16 09:15:51
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.