Vandaag hebben we Brugge achter ons gelaten. Het volgende doel is Walcheren. Hier hebben we een paar mooie fietsroutes uitgezet. En het lijkt mooi weer te worden. Goed gepland dus.
Earthcaches zijn een bijzondere soort en hebben een geologische achtergrond. In Nederland liggen er zo’n 250. We hebben ons al doel gesteld om zo heel successievelijk deze allemaal met ons bezoek te vereren. En gebruiken ze om de camper in de omgeving neer te zetten.
Hier op Walcheren liggen er vier. Die komen deze week aan de beurt.
In het westen van Zeeuws Vlaanderen lagen er ook drie. Op weg naar Grijpskerke zijn we hier even langs gereden. De eerste bracht ons bij het Zwin. Een soort van binnenmeer dat bij vloed vol loopt en bij eb weer leeg.
Voor een tweede moest je kijken of je een haaientand kon vinden op het strand van Cadzand. Die zouden er veel moeten aanspoelen hier. Wij hadden geen succes.
Wel lekker een uurtje uitgewaaid.
De derde ging over de zandbanken in de Westerschelde. Over het algemeen dus best interessante onderwerpen. En leerzaam.
Oh ja, we hadden een tip gekregen over een beschilderde watertoren in Oostburg. Dus daar ook even langs gereden. Kijk eens naar de foto. Het lijkt net of de toren gebarsten is en er water uit drupt. Echt mooi geschilderd.
Rond 16u waren we in Grijpskerke en hebben de camper op de mini-camping het Munnikenhof neergezet.
Geschreven door Oopiess.avonturen