Na een aantal dagen een vroege start te hebben gemaakt, zijn we vanmorgen lui begonnen. De regen tikte zo heerlijk op het dak van de camper de we ons nog drie keer hebben omgedraaid.
Na een aantal huishoudelijke zaken, oa de afwas, en nog een keer van een echte douche te hebben genoten, zijn we toch maar weer gaan rijden.
De streek waar we door reden was anders dan verwacht. We hebben best door een bergachtig gebied gereden en onze ‘navi’ stuurde ons via echt kleine slingerweggetjes en over ‘bergpassen’. Het weer was wisselend. Dan droog, maar vooral als je wat hoger kwam dan regende het af en toe toch behoorlijk. En het wordt ook echt kouder. Op een niet eens zo’n hoge berg hebben we de eerste sneeuw zien liggen.
Ook werd het laatste deel dichter bevolkt en daardoor ook drukker met rijden. Vooral toen we langs de kust aan het rijden kwamen. Hier en daar blinkerde de Golf van Biskaje tussen de huizen door. Op een gegeven moment hadden we genoeg van alle rotondes en verkeerslichten en hebben we voor de laatste 20 kilometer Spanje de snel- en tolwegen aangezet.
Net over de grens in Frankrijk hebben we de dichtstbijzijnde camperplaats opgezocht. Ook hier weer niet een geweldige. Maar voor één nachtje is het goed te doen. We zijn toch op doorreis.
In Frankrijk laten we de snelwegen aanstaan op de navigatie, maar de tolwegen laten we vooralsnog even uit. Eens kijken of dat opschiet. Want het vakantiedoel was Spanje-Portugal en dat hebben we gehad. Door Frankrijk mag het nu wat sneller op huis aan gaan.
Geschreven door Oopiess.avonturen