Na weken, zeg maar gerust maanden van voorbereiden is het dan eindelijk zo ver. Morgen gaan we vertrekken voor het grote avontuur naar het wilde westen van Amerika. Of het 'wild' wordt kunnen we nog niet zeggen. In ieder geval is het wel het verre westen.
De reistassen, koffers zouden we vanwege de omvang de hele vakantie last van hebben, staan gepakt. De paspoorten liggen klaar met de ESTA's (een soort van visum). Evenals de tickets. En de creditcard. Meer heb je eigenlijk niet nodig. Toch zitten de reistassen helemaal vol :-).
Morgen om 04:00 uur staan we klaar hebben we afgesproken. Erik brengt ons naar Schiphol. Natuurlijk zijn we benieuwd hoe het gaat. Met name bij de controles. En of die daadwerkelijk zo streng zijn als ze zeggen.
Op foto 1 staat de reis die we globaal in gedachten hebben. De pins met een nummer zijn bezienswaardige plaatsen en de pins met een sterretje zijn de bijzondere caches die we heel graag willen bezoeken. Op foto 2 een gedeelte van de tickets. Dit voor de 'volgers' van deze blog die de vlucht willen volgen.
We vliegen van Schiphol naar Detroit en vandaar door naar Denver. In Detroit hebben we, bewust, een overstap van bijna 8 uur. Kunnen we mooi van het vliegveld af om even een cache te scoren en zo Michigan op de kaart te zetten. Dat we er eentje 'vinden' staat al vast, want we hebben er zelf een Meet&Greet-event georganiseerd. En afgelopen tijd twee aanmeldingen gekregen.
Geschreven door Oopiess.avonturen