Vandaag is er niet zo veel te schrijven. We hebben een luie dag gehad. Onder een stralend blauwe lucht, we hebben geen wolkje gezien, hebben we bij de camper rondgehangen. Een boek uitgelezen en aan een nieuw boek begonnen. Heerlijk toch.
Aan het einde van de middag zijn we het stadje ingelopen en hebben het oude centrum doorkruist. Dit gaf een paar mooie doorkijkjes. Een lokale borrel geproefd ....en gekocht. De man in het winkeltje wist ons te vertellen dat het mooie weer van de afgelopen dagen echt uitzonderlijk was. We hebben dus geluk gehad. Omdat het ons wel leuk leek om in Andorra uit eten te zijn geweest zijn we op een gegeven moment een restaurantje ingedoken. Net als de diesel is ook het eten hier niet duur.
Vandaag ook even de ANWB gebeld over de situatie in Catalonië en daar wisten ze ons te vertellen dat, wanneer we Barcelona zouden mijden, er geen problemen zouden moeten zijn. Dus gaan we morgen verder.
Geschreven door Oopiess.avonturen