Hembre Ridge (2000/11/04) en Tillamook (32/7031 mijl)

Verenigde Staten, Tillamook

Schreef ik gisteren nog dat het vandaag een pittige wandeling in de bergen van meer dan 25 km zou worden, liep dat vandaag heel anders.
Voor de niet-cachers onder de volgers: op de internetpagina van de cache, daar waar je je logje schrijft, kun je ook berichten plaatsen. En zo had ik gister een bericht geplaatst of er toevallig nog meer mensen Hembre Ridge zouden willen gaan doen vandaag. En of ze dan ajb contact op zouden willen nemen.
Hembre Ridge is dus een oude cache uit November 2000 en deze willen we heeeeeel graag hebben voor onze Jasmer-Challenge.
En laat nu vanmorgen het ene ‘Valerieseaker’ contact opnemen dat ze vandaag ook wil gaan. Ik mag met haar mee. Ze gaat omhoog met een huurauto. Na wat berichten heen en weer gestuurd te hebben spreken we om 10:30u af aan het begin van de onverharde weg. Aly besluit bij de camper te blijven.
Na kennis gemaakt te hebben vangen we de reis aan. Bijna 15 km over een grindweg via de nodige (haarspeld)bochten soms steil omhoog. Wat was ik blij dat ik dit niet hoefde te lopen. De laatste 1,5 km ging echter wel te voet. Voor mij een makkie, want haar conditie was op z’n minst gezegd, niet optimaal. Achteraf bleek zelfs dat we haar ook een plezier hebben gedaan door mee te gaan. Ze vond het best spannend alleen omhoog.
En yes....onze naam staat dus in het logboek. “November 2000” is een feit. Nu nog “Augustus 2000”. Daarvoor zullen we naar Stockholm moeten.
Redelijk vroeg in de middag waren we weer terug op ons plekje in Tillamook. De dominee vond het goed dat we nog een nachtje bleven.
We hebben er verder een gemoedelijke dag van gemaakt. Zijn te voet het dorp ingelopen en hebben onszelf getrakteerd. Allereerst op een biertje en sodawater bij de plaatselijke brouwerij en later op een hamburger. Een echte Amerikaanse. Zo groot heb ik hem nog nooit gehad. We hadden tenslotte dubbel feest: november 2000 op de kaart en vandaag voor het eerst, na er meer dan 40 jaar voor gewerkt te hebben, AOW gebeurd.
Morgen gaat het richting de plaquette van de allereerste cache. Hoe dat gaat schrijf ik morgen.

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Jammie, ziet er lekker uit 😀

Karin 2018-05-24 07:22:22

Goed idee.... opa bakt big burgers als hij thuis is. Hij weet nu hoe ze eruit zien😉

Mariska 2018-05-24 07:41:43

Leuk dat je/jullie die ook aan het lijstje hebben to kunnen voegen. Maar het viel dus toch mee qua lopen! Ziet er lekker uit die hamburger en gefeliciteerd met je eerste AOW uitkering ;-).

Henk 2018-05-24 08:46:35

Poeh Hans, was ie lekker? Wel een hele klus zo te zien. Oh ja, en nog proficiat met het vinden van de Gember Ridge. Je hebt zo stillekes aan al heel wat oudjes en bijzondere caches verzameld, ga zo door. Gr. Martin.

Martin 2018-05-24 08:52:11

Heb even niet elke dag gekeken, maar nu weer bij. Druk met voorbereidingen. Dat is een Biiiiiiiiiig Burrrrrrger. Was ie lekker? Het blijft toch wel een vreselijk mooi land. Overal weer een ander soort natuur. Ja en nu moet je het met een beetje minder doen elke maand. Nog een fijne tijd samen en blijf genieten.

Thea en Henk 2018-05-24 20:28:45

Proficiat met November 2000, de dikke burger was dik verdiend ! En als bonus ook nog AOW !!

Ad & Monique 2018-05-26 19:01:29
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.