Vandaag was een rijdag. Een natte rijdag. En dan is er nooit zo veel te vertellen.
We hadden ons voorgenomen het stadje Castropigno nog even in te lopen. Maar dat lag verstopt in de mistige regen. Dus zijn we maar gaan rijden.
Onderweg nog één cache in Molise en daarna op naar Abruzzo.
De route was echt mooi door een bergachtig landschap. We hebben zelfs een paar skiliften gezien. Hieruit concludeerden we dat deze bergen toch redelijk van hoogte moesten zijn.
En Abruzzo staat op de kaart. Met maar liefst één cache. Een tweede, tussen alle nauwe steegjes zonder bereik van internet en een zwalkende gps, lukte zelfs met hulp uit Nederland niet.
Maar geen nood. De camper hebben we op een camperplaats in L’ Aquila neergezet en voordat we morgen de route op huis aan zetten, lopen we nog even maar twee caches kort in de buurt. Het staat zoveel leuker als je er minimaal twee hebt gevonden.
En ja, het is goed geschreven. Morgen gaat de route aan op huis. Onze navigatie, waar nu de snelwegen en tolwegen zijn aangezet, zegt dat het 1524 kilometer is. De Apple-kaart zegt 1528 km. We zien wel hoe lang we er over doen.
Naschrift:
Na het eten nog even het stadje ingelopen. Feitelijk naar een earthcache op 1,5 km. Maar al lopend werden we verrast op een gezellig centrum. Getuige de foto’s. En het zijn inmiddels dus drie caches in Abruzzo.
Geschreven door Oopiess.avonturen