Zo hoort het begin van de dag te zijn. Buiten ontbijten met uitzicht op het meer.
Na het ontbijt zijn we gaan rijden en even een stop gemaakt in Huntington. Dit omdat we gister en vannacht zo ver in de binnenlanden zijn geweest dat we geen telefoon- en internetbereik hadden. De blog hadden we wel gemaakt en ook het loggen van de caches was gebeurd. Maar alles nog niet geüpload.
Het doel van vandaag was het Arches National Park te bereiken.
Gaandeweg de route werd het landschap steeds kaler en droger. Één van de caches die we opgepikt hebben vertelde dat dit gebied toch wel een ‘desert’ werd genoemd. Een voorproefje dus voor de komende weken
Op de achtergrond bleven de grillige rotspartijen in zicht. We hebben van de route genoten.
Halverwege de middag waren we bij het Arches National Park en zijn we voor een eerste indruk er doorheen gereden. Dat beloofd veel moois voor morgen. Eén foto posten we erbij om alvast een indruk te geven.
Het vinden van een goede slaapplek viel niet mee. In het plaatsje Moab waren alle RV-Parken vol of je betaalde meer dan $60,00. Dat was ons echt te gek af. Dus een canyon ingereden naar een volgend dorpje. Langs de route lagen een aantal campgrounds waar je mocht staan. Vooraan bij de ingang pak je een enveloppe en doet in dit geval de $15 erin en laat je in een ijzeren kluisje achter. De eerste drie waren vol of de plaatsen waren besproken. Ook de vierde was vol, maar hier vonden een plek waar onze camper best kon staan. Een beetje illegaal dus, maar we zullen netjes betalen.
Geschreven door Oopiess.avonturen