Deze morgen werden we verrast bij ons verblijf door een lokale boer die zijn kazen kwam aanprijzen. We proefden verschillende soorten pecorino, allemaal heel lekker. De kaas gemaakt van geiten- en ezelsmelk sprong er voor ons uit... helaas ook qua prijskaartje. We laten ons toch overtuigen om een bol te kopen. De boer is blij en wij ook.
Over de rest van de dag weinig te vertellen, maar daarom niet minder leuk. Een actieve dag in de zee, genoten van een prachtig strand, massa's vitamine D opgedaan.
Bij thuiskomst ploffen we ons in het tuintje van ons verblijf. In de plaatselijke 'Cantina Sociale' in Oristano kochten we gisteren een 3l bidon Vermentino sfuso en na al die golven glijdt dat wijntje, samen met onze dure maar lekkere kaas, lekker binnen. Loris is ondertussen de paarden en geiten nog wat gezelschap aan het houden.
Vanavond hebben Loris en Mina de borlottiboontjes opgegeten die we gisteren vers op de markt kochten. Mileto en ik kochten bij de plaatselijke visboer vongole veraci.
Beide gerechtjes bereid met ... fregula (what else ;-)).
Geschreven door Milenkim