4th of July

Verenigde Staten, Aliso Viejo

Vandaag is het 4th of July, een beetje zoals onze 21ste juli, met dat verschil dat hier dan zwaar gefeest wordt en dat de hele stad en alle straten en winkels in stars en stripes gekleurd zijn. Overal hangen de vlaggen uit, alles versierd, ballonnen overal.

Deze middag was er eerst nog een baseballgame van Logan in Yucapai en alweer won zijn team. Dit betekent dat ze nu woensdag de finale moeten spelen en als ze dat winnen, dan zullen ze tegen Leagues van over heel de staat moeten spelen, blijkbaar big thing. Erg goed zijn in een sport en daar hogerop in geraken kan erg belangrijk zijn om een scholarship te pakken te krijgen om te gaan studeren. Een goede universiteit, bijvoorbeeld USC (University of Southern California) kost gemiddeld zo'n 40000 euro per jaar. Alstublieft! En als je dan drie kinderen hebt, reken en tel maar... Dus als een van je kinderen een halve of full scholarship te pakken kan krijgen, dan is dat meer dan mooi meegenomen. Alles staat hier dan ook in het teken van Logan zijn games en zijn prestaties.

Na de game waren we uitgenodigd bij vrienden van Alex om samen wat te eten en te drinken voor de 4th of July. Het was daar beetje opendeurdag, heel veel mensen die kwamen en gingen, een tafel vol met eten en verschillende bars vol met drinken. Need I say more? Die mensen hadden een zwembad in hun tuin, met glijbaan en al. Luca en Mina vonden het de max. Mileto had het meer voor de ananas-vodka die Alex gemaakt had :-). Om 21u begon de hemel hier te schitteren want overal werd vuurwerk aangestoken, maar ondertussen was ik thuis met Loris en lieten we de luide knallen aan ons voorbij gaan.

Morgen start onze volgende Tour, we gaan kamperen in Sequoia National park. Op naar de grootste bomen ter wereld. We houden een tussenstop in Bakersfield om de tocht niet te zwaar te maken. Dat laatste zal vooral belangrijk zijn voor Mileto zijn kater, vrees ik.

Vanaf nu zoeken we dus de natuur op: we starten in Sequoia (tot maandag), nadien rijden we noordwaarts naar Lassen Volcanic Park. Ook daar kamperen we dag of vijf. We beginnen dan terug af te zakken met een tussenstop in San Francisco naar Big Sur.

Allemaal met de tent, ben benieuwd hoe we gans die basas in de auto zullen krijgen. Tijdens het kamperen zijn we ook volledig offline, verslagjes zullen volgen wanneer WiFi beschikbaar is.

That's all folks!







Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Geniet vd natuur en de rust! Hier gaat de zomer eindelijk beginnen😎 Groetjes💋

Annick 2016-07-05 08:00:12

als jullie daar een boom zien groter dan ik (op hoge hakken) fotoooootje trekken. Want dat is heel zeldzaam! Geniet van jullie avontuur, voor elke dag ochtend en avondkusje xxxxxxxx

yvette 2016-07-05 13:28:08
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.