Ella rock en Nine Arch Bridge

Sri Lanka, Ella

Deze ochtend zetten we de klim in naar Ella Rock. Om aan de berg te geraken, moet je een heel eind langs de sporen lopen. Veel treinen rijden er gelukkig niet en ze kondigen zich heel luid aan en rijden heel traag. De klim naar Ella Rock was redelijk pittig, maar was korter dan aangekondigd in de Lonely Planet.

Het zicht op Ella Rock is heel erg mooi, maar niet zo spectaculair als Little Adam's Peak, daar zijn we het allen over eens. Voor de weg naar beneden krijgen we via een plaatselijke gids de tip voor een makkelijkere weg. De wandeling zit in onze kleren en we gaan naar het hotel om onze beentjes in de lucht te leggen.

Onze tweede wandeling is naar de Nine Arch Bridge, een brug met negen bogen gesitueerd in een bijzonder feeëriek landschap iets buiten Ella. Het beeld van de brug staat in alle boekjes van Sri Lanka en nu we toch in Ella zijn... We kiezen niet voor de tuktuk maar voor de voeten. We moeten wat zoeken om de weg te vinden, maar we vonden hem/haar! Jiehaa.

Het wordt al donker als we op de sporen terug wandelen naar Ella, we hebben gereserveerd voor een rice and curry-buffet! Met zes uur wandelen in de voeten, smaakt alles overheerlijk.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Het blijft elke keer uitkijken naar een nieuw verslag 🤤 Wat een prachtreis!

Annick 2019-08-07 07:05:13

... zo leuk om het glimlach bij iedereen, dan nog op dezelfde foto’s te zien!!! The happy family! Mooi...

Vince 2019-08-07 07:18:28

Elke ochtend voor douche,ontbijt jullie te lezen en te zien is een puur genot! Na het stappen staat jullie fitbit zeker gloeiend rood! Xxxxxxxxxuit Gent!

Yvette Roger 2019-08-07 08:26:46

Wij starten straks ook voor een stevige wandeling doorheen de Hoge Veluwe, maar niet langs het spoor. We moeten door de stuifduinen van dit natuurgebied. We kijken uit naar jullie volgende reisverhalen.

Oma en opa 2019-08-07 09:41:19
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.