1000 steps beach

Verenigde Staten, Aliso Viejo

Vandaag was het rustdag. Deze morgen wat was gedaan, het kampeergerief allemaal uitgeladen en afgewassen. Deze middag zijn we naar de '1000 steps Beach' gegaan, een stuk strand die vooral door locals bezocht wordt. Het is te bereiken door heel veel trappen naar beneden te gaan, vandaar de naam (het zijn er 200, geen duizend). Het strand is behoorlijk uitgestrekt, de golven groot en we zien een paar prachtige beachhouses. Wat een zicht als je daar kan wonen. Maar als je daar kan wonen, moet je waarschijnlijk van 's morgens tot 's avonds werken, dus veel zal je er dan ook niet van kunnen genieten.

Morgen vertrekt Alex met Jack, de oudste zoon, naar de Junior Olympics Waterpolo in het noorden van California. Hij zal weg zijn tot woensdag, dus het is eigenlijk onze laatste avond samen met z'n allen. Mileto heeft wat pasta met zeevruchten gekookt, Alex trekt een goeie fles open. We zetten ons op het terras en praten over de dingen des levens.

Verdikke... Het is middernacht... Dringend tijd om in bed te kruipen.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

We zien dat Loris er opnieuw bovenop is, dat is goed nieuws. Hier geen beachhouses maar wel "zeedijkappartementsgebouwen", die van de hele kust een aartslelijke atlantic wall maken. Het blijft zomeren in West-Vlaanderen, in het oosten zijn er meer onweders, bij ons blijft het voorlopig droog. Fietsen is nu heerlijk, maar met die talrijke toeristen op elektrische machines wordt het steeds riskanter. Hele bendes bestrijken het volledige fietspad en maar babbelen en rondkijken...!!! Voor zich kijken is van minder belang en uit de weg gaan zit er helemaal niet in. En nog gevaarlijker !!! Velen hebben nooit op een fiets gezeten en vliegen nu aan 25 per uur doorheen het landschap, maar vergeten weleens hoe ze moeten remmen en doen precies het omgekeerde : gas geven. We hebben er al enkelen moeten oprapen. Enfin genoeg daarover, 't is al goed dat de zon schijnt en laat ons hopen dat die nog de ganse zomer blijft, zodat jullie ook hier in augustus nog kunnen profiteren van de vakantie. Ciao, Pa en Marina

Pa en Marina 2016-07-22 09:32:59
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.