Seizoen 2024/177

Slowakije, Kováčovce

Vanmorgen vertrokken het Nederlandse en het Noorse stel en de gasten uit het appartement.
Alvast het bed verschoond en stofgezogen. Voor nu nog geen reservering maar dat kan zo veranderen.

Ik sprak Vanmorgen in de buitenkeuken Hans en die had op het bord gelezen dat we ook een hapje eten kunnen maken. Hij vroeg wat dat dan zoal zou kunnen zijn en ging daarna even overleggen met zijn vrouw. Ze kozen uiteindelijk voor een boerenomelet.
Het Zwitserse stel wilde ook weer wat eten en zo konden we weer kokkerellen.
De één wilde om 18.00 eten de anderein 19.00. Konden wij tussendoor mooi een soepje eten en erna nog een klein hapje.

We hebben weer verschillende gasten mogen ontvangen, een Italiaans stel die wonen in Venetië, een Frans stel met een paar kinderen, een Nederlands stel (zij hadden al contact met ons opgenomen) en later nog een Pools stel met hun zoontje.

Ik ben nog in de moestuin gaan kijken wat daar allemaal groeide en kon aardig wat komkommers plukken die ik gelijk maar uitgedeeld heb. Ik had de buren ook nog een apje gestuurd of die nog interesse hadden en daar ben ik na 20.00 nog heen gelopen. Wij kunnen dat allemaal toch niet opeten.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Wat kost nou zo.n boeren omelet???

Pa 2024-08-21 22:16:41

Bij ons € 3.75 (koopje dus)

Fredenestheropavontuur 2024-08-21 22:28:30
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.