Gisteravond kreeg Fred een berichtje via airbnb van mensen die de gastenkamer wilde reserveren, of dat nog mogelijk was. Het was een beetje kort dag maar mogelijk was het wel natuurlijk. Dus Fred had geantwoord dat het goed was, hierna gelijk de kachel aan gestoken want erg warm was het daar niet. Duurt even voordat de kamer op temperatuur is maar ja als we het eerder hadden geweten...
Ik nog even een inspectie rondje door de badkamer en een bloemetje op tafel gezet. Nou laat de mensen maar komen.
Het was een jong stel, ze kwamen aan rond 22.00 denk ik zo. Gevraagd of we nog wat te drinken voor ze konden inschenken een ze wilde wel en glaasje witte wijn. Nou dat was zo geregeld. Ook wilde ze vanmorgen ontbijt, nou dat viel ook te regelen. Ik had alleen geen vleeswaren in huis, dat had ik hun ook gezegd maar dat was geen probleem.
De drie mannen die op de motor gekomen waren hadden gezegd dat ze vroeg in de ochtend wilde vertrekken dus waren we vóór 07.00 ons bed uit. Uiteindelijk gingen ze pas na 10.00.
In de middag zijn er 4 campers bijgekomen dus we hadden volle bak op de camping. De twee mannen met hun crossmotor zijn ook nog gebleven en dan nog dat stelletje met hun zoontje in een heel klein tentje.
Gasten in de gastenkamer en het huis verhuurd.
En iedereen die hier komt vind dit een prachtige plek.
Ik vroeg aan één van de gasten "everything okay"? En ze zei "yes off course". Nou dat is toch mooi om te horen.🙂
Aan het einde van de middag kwam de advocate Andrea nog langs, dat had ze al gezegd. Er was iets wat niet klopte in ons contract.
De grond waar de camping op staat bestaat uit meerdere stukken grond en een paar daarvan zijn zo klein dat ze niet op ons beide naam kunnen staan als niet getrouwd stel. Dus het ging om 3 stukken die nu verdeeld zijn over Fred en mij . We moesten dat contract opnieuw tekenen dus dat hebben we gedaan. Zij heeft toen ooit(10 jaar geleden) dit huis gekocht op een veiling voor Wim en Ellen. Ze had het alleen nog nooit gezien toen het af was. Dus we hebben haar een rondleiding gegeven door en om het huis. Dat vond ze wel erg leuk.
In de avond heeft Fred het kampvuur aangestoken, er zijn hier namelijk heel veel vliegen, van die dransers. En die denken niet na die steken gelijk. En omdat het laatste zonnetje over de camping scheen wilde we nog buiten zitten. Even later kwam ook een Tsjechisch stel erbij zitten en nog een Duits stel. Zo zijn we tot 21.45 buiten blijven zitten. Toen werd het al behoorlijk fris en zijn naar binnen gegaan.
Morgen vertrekken de gasten uit beide verhuur vertrekken dus dat wordt een schoonmaak dag. Komt ook weer goed.
Vandaag is het 30 april, we zijn hier nu een maand. Wat gaat de tijd toch snel.
We vinden het allebei heerlijk hier en genieten elke dag steeds weer.
Geschreven door Fredenestheropavontuur