Seizoen 2024136

Slowakije, Kováčovce

Vanmorgen om 06.30 eruit gegaan. Het beloofde weer een warme dag te worden dus wilde ik liever zo vroeg mogelijk aan de schoonmaak van het huurhuis beginnen.

Zowel het Nederlandse stel als het Duitse gezin zijn weer vertrokken vandaag.
We hadden via Pitchup wel een reservering van mensen uit Litouwen. Maar we hebben tot aan het avond eten aan toe met z'n tweeën vertoefd op de camping waar het weer zeer warm was.
Tegen half zeven kwam er een camperbusje aan met een Nederlands stel met twee jonge kinderen.
Het eerste wat ze deden was een duik nemen in het zwembad.

We hadden ook een mailtje gekregen van Marjan die een plekje zocht voor haar tentje. Ze zou zo rond 20.00 arriveren.
Ik had aan beide stellen gevraagd of ze met ons naar voetbal wilde kijken en Marjan had daar wel oren naar. In eerste instantie zei ze ik kom alleen het laatste gedeelte kijken maar het werd uiteindelijk alleen de eerste helft.
Hierna besloten wij om de tweede helft dan gewoon binnen te kijken. We zaten net goed en wel naar de tweede helft te kijken tien er een auto het pad op kwam rijden. Het waren de mensen uit Litouwen. Toch nog gekomen dus. Fred is met ze meegelopen en kregen een plekje bij de vuurplaats.
Wij hebben samen de wedstrijd af gekeken die niet zo verliep als we hadden gehoopt. Helaas....
Uiteindelijk kan alleen diegene met de meeste doelpunten winnen .

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.