Dag 12

Duitsland, Datteln

Fred ging er vanmorgen als eerste uiten ging balou uitlaten, ik bleef nog even liggen.
We gingen buiten ontbijten maar het zonnetje liet zich maar matig zien. Nou ja het was nog vroeg, wie weet.
Het restaurant op de camping was vandaag weer open dus hebben we daar koffie gedaan en geluncht. We wilde ook een tafel reserveren voor vanavond maar dat hoefde niet.
We zijn in de middag nog aan de wandel geweest, zo'n 3 kwartier gelopen denk ik, door het bos maar niets spannends gezien.
Ik voelde mij niet helemaal op en top fit dus besloot na de wandeling even te gaan liggen. Dat heeft mij wel goed gedaan.
Vandaag weer aan een nieuw boek begonnen want na dat ik het deel "maan" van de zeven zussen uit had had ik een volgend boek de afgelopen dagen ook al weer uitgelezen. Nu ben ik in een boek van Tess Gerritsen bezig.
Om 18.00 was de receptie weer open en kon fred alvast de camping betalen aan Herr Weber en alvast een reservering doen voor 2 augustus. Dat was geen probleem. We kunnen dan weer op hetzelfde plekje staan had hij gezegd dus dat is mooi.
We zijn daarna doorgelopen naar het restaurant. We mochten zelf een plaats kiezen en kozen voor de picknick tafel met zijn rug naar het restaurant met uitzicht over de tuin waar andere gasten zaten te eten. Vorig jaar zaten we ook op deze plek en omdat het toen wat frisser was kon de heater ook aan. Daarom was er toen ws een run op deze plek. Nu had de heater in principe ook aan gekund maar het was niet nodig.
Ik bestelde Snitzel en fred iets met rundvlees. Fred een biertje en ik een wijntje. Fred een snaps en ik een ijsje toe.
Voor morgen ochtend broodjes besteld dus die kunnen we vanaf 09.00 ophalen, nou dan zullen we toch wel weer eens wakker zijn....

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.