We waren er allebei al om 06.30 uit denk ik, dus dat is mooi op tijd. Ik ging eerst het toiletgebouw soppen maar ik was net bezig toen één van de gasten gebruik wilde maken van het toilet. Nou dan eerst maar Bessie uitlaten.
Om 07.30 zaten we aan het ontbijt en omdat we zo vroeg waren ook iets eerder aan de koffie. (We hebben zo ons ritueel). Het beloofde een warme dag te worden en het zonnetje deed goed zijn best.
Fred had bedacht om in de middag voor de kinderen popcorn te gaan maken en die hadden daar wel zijn in. De ouders kwamen ook ff kijken hoe Fred dat ging doen dus het was een gezellige boel. De popcorn ging in een grote pan boven het kampvuur, suiker er over heen, deksel er op en de rest gaat vanzelf.
Alle kindertjes weer blij, en pa en ma ook want die mochten ook mee eten.
Later in de middag mochten de kinderen nog Paaseieren zoeken die Fred verstopt had dus ze zijn weer goed verwent.
De Amerikaanse man(Neil), ging vanmorgen op zijn mountainbike een stukje fietsen en heeft een rondje gedaan van 45 km.
Een slowaaks stel ging op hun elektrische mountainbike naar Holloko.
Na vieren, de kinderen waren net klaar met Paaseieren zoeken kwamen de gasten voor het verhuurhuis. Een jong stel met een hondje.
We hadden vanavond net de soep op toen er twee moeders bij de deur stonden met een bord met daarop 4 pannekoeken met jam met daarover heen slagroom. We waren van plan wat anders te eten maar bewaren dat maar voor een volgende keer.
Geschreven door Fredenestheropavontuur