Dag 10

Tsjechië, Lozice

Vanmorgen lagen de broodjes all weer klaar op tafel. Na het ontbijt begonnen met opruimen.
Fred had na het uitlaten van de hond gezien dat het toren-valk jong op redelijk laag lag. Dus daar moesten foto's van gemaakt worden, en niet alleen door ons. Of het voor vader en moeder ook duidelijk is dat ze het eten voor dit jong een treetje lager moeten brengen zullen wij niet meer weten. Na dat we alles hadden opgeruimd, hebben we betaald en zijn we weer gaan rijden.
Dit was zeker een plek waar we ooit een keer naar terug willen.
Na ruim een uur gereden te hebben bij een restaurantje koffie gedaan en aan de overkant van de straat in de winkel een paar broodjes gehaald.
Fred vond een svr camping met goede recensies en daar reden we naar toe. Toevallig ook van Nederlandse eigenaars. Zij wonen hier al 12 jaar.
We waren bij aankomst de enige gasten op de camping, die bij hoogseizoen 65 plaatsen kan huisvesten. Dus de hele camping voor ons eigen.
We kregen een leuke plek toegewezen, dichtbij het toiletgebouw.
Het is een behoorlijk warme dag maar gelukkig hebben ze een redelijk groot zwembad staan waar ik gebruik van gemaakt heb. Ff afkoelen.
Aan het einde van de middag zijn we op de scooter naar een dorpje gegaan en hebben op het terras wat gedronken. De serveerster riep de hulp in van kennissen die op het terras zaten om als vertaler op te treden. Alsof we iets heel moeilijks wilde bestellen. Gewoon een biertje en een frissie.
Het restaurant wat we hadden uitgekozen om een hapje te gaan eten was gesloten dus gingen we naar een ander restaurant in de buurt. Zelfde laken en pak. De serveerster riep de hulp in van anderen om onze wensen te kunnen opschrijven. Kwam uiteindelijk allemaal goed. Het was er best druk want er werd muziek gespeeld en bijna iedereen stond op de dansvloer. Leuk om te zien all die gezelligheid.
Op de scooter terug naar de camping waar zowaar nog een camper was gearriveerd, best druk.
We werden bij aankomst gelijk bestormd door dranzers op jacht naar wat lekker bloed. Even spuiten met deet en het werd een stuk minder.
Zittend buiten bij de camper zag ik opeens wat lopen. Fred er gelijk achteraan met mijn telefoon en foto's gemaakt. Volgens fred was het een steenmarter. Hij leek wel een beetje verdoofd of anders gewond want hij was niet zo snel. Maar hij staat op camera.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.