Dag 15

Kroatië, Bašanija

Vandaag een rustig daggie.
Ontbijten, afwassen,  koppie doen en verder eigenlijk een beetje relaxen.
Ijsje gehaald bij de ijssalon en daarna even langs bij de lokale wijnbrouwerij om 2 flessen witte wijn mee te nemen (wel eerst beproefd natuurlijk). Bij de zee op het terras gezeten,  wat 50 meter lopen is vanaf de camper.  Ook nog gezwommen,  het water was erg lekker.  Bij de supermarkt een broodje gehaald en bij het groente stalletje meloen. Fred slachte de meloen en ik maakte een broodje voor de iets verlate lunch.  Maar ach wat maakt het uit we hebben vakantie en dus alle tijd ( of eigenlijk er bestaat geen tijd).  Ondertussen ook nog even appen met het thuisfront,  want ja in deze tegenwoordige tijd met die mobieltjes is een berichtje zo verstuurd.
We hebben allebei een paar boeken mee deze vakantie,  maar heb er tot nu toe nog maar eentje uit.  Vandaag in boek nr 2 begonnen.
Fred vond het tijd voor een siësta momentje dus die ging in de camper even liggen terwijl ik de tuinstoel achterover deed en een beetje doezelde. (Gister was het andersom). Er hangt hier toch een andere warmte wat je een beetje loom maakt. Aangezien we allebei wel van een tokkie vangen houden hoort dit ook bij het onderdeel vakantie vieren (bij ons tenminste)
Zo eerst maar eens wat drinken,  vanavond een hapje eten en dan morgen weer verderop kijken.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Lekker genieten dus... 🎉🍷🌼☀️🍨🍺🍉

Kathy 2018-07-10 10:26:52
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.