Dag 165

Slowakije, Kováčovce

Fred had vanmorgen nog een afspraak in Zelovce en in Velki Krtis dus die was op tijd op stap.
We hebben weer met z'n allen ontbeten in de buitenkamer deze keer. Hierna ben ik met Michel naar Szecseny gereden om gebakjes te halen omdat hij vandaag jarig is. Fred was ondertussen weer terug en konden we met z'n allen aan de koffie met gebak.
Vandaag gingen we met z'n allen naar Banska Stiavnica, we begonnen op het terras en zijn daarna het centrum ingelopen. Het was er erg rustig. We wilde naar de beroemde Love Bank maar helaas die was gesloten. We hebben wat rond gelopen en hadden nog plannen om naar een mijn te gaan maar ook die was niet geopend vandaag. Gelukkig de terrasjes wel en hebben weer een drankje gedaan.
Op de terugweg naar een ruïne geweest en daarna naar Szecseny gereden om daar een hapje te eten.
Mn schoonouders zijn hier nog dus die konden op de hondjes en de camping passen.
Er waren wel nieuwe gasten gekomen, mensen met een auto met daktent. Ze gaan morgen weer verder.
Wij hebben weer bij ons binnen gezeten met z'n allen aan de borrel, het was weer een gezellige boel.
Morgen gaan de vrienden weer weg en willen ze vroeg ontbijten, daarna gaat de trip naar boedapest.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Noh wat een feest 🥳.

Petra 2023-09-12 21:06:53
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.