Seizoen 2024/73

Slowakije, Kováčovce

Toen Fred vanmorgen uit het slaapkamer keek zag hij dat alle schapen op het camping terrein liepen. De lammetjes waren al eens eerder tussen het hek door gekropen maar nu gingen de ouderen hetzelfde doen.
Fred is er heen gelopen met een stukje cracker waar de oudere schapen gek op zijn en toen zaten ze binnen no time weer op het schapenveld.

Alle gasten gingen vandaag op pad en toevallig ook allen naar Holloko. De één met de camper, de ander met hun smart cabrio en het derde stel op de fiets.
Nu iedereen weg was kon Fred weer een gedeelte maaien zonder de gasten te storen.
Ik ben het huurhuis gaan schoonmaken en heb twee wassen gedraaid.

Smiddags kwam Gijs ff aanwaaien en vlak daarna kwam Dodo die nog wat honing kwam brengen.
We hebben met elkaar buiten een sappie gedaan.
Rond een uur of 17.00 zijn we met m'n schoonouders naar Balassagyarmat gereden naar het restaurant Svejk waar zij ons trakteerde op een heerlijke maaltijd. We kozen voor een menu voor 4 personen met vlees, rijst, aardappeltjes en nog wat friet erbij . Er was voldoende. Heerlijk gegeten in ieder geval.
Terug op de camping heeft Fred nog met wat gasten staan kletsen en heb ik het toiletgebouw gecheckt.
Hierna met de beentjes omhoog voor de tv, de serie Zussen kwam weer vanavond. Ik zat er klaar voor...

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.